2737
2734

سلام

ممنون که وقت کذاشتین وسر زدین به تایپیکم

من ۲۴ سالمه وتازه دختر دار شدم

راستش یه مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید

دحترم به شدت بد آرومه یعنی نمیشه یه لحظه آروم باشه یا باید پستونک بخوره یا بغل باشه ،دوماهشه،دکتر بهش قطره کولیکوز و پدی لاکت داده واسه نفخش ولی تغییری نکرده،خداروشکر خوابش خوبه شبا ولی از وقتی بیداره یکسره گریه میکنه وشاک میریزه

خیلی نگرانم،کسی تجربه ای داره؟؟

ویه سوال دیگه اینکه اصلا نمیشه من پوشکشو عوض کنم و پیف نکرده باشه یعنی همیشه یه ذره هم شده پیف داره چرا؟نظری دراین مورد ندارین؟بچه های شما این مدلی نبودن؟وزن گیریشم خوبه

خداجونم بابت تموم چیزایی که بهم دادی ویه زندگی عالی ممنونتم❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر منم اونجوری بود باز دختر شما میخوایه این پدر منو در اورده

کم کم شکمشم خوب میشه دخترم ۳ ماهو ۱۰ روزشه یکم بهتره خداروشکر ولی میگن تا کامل خوب بشه یکی دوماه مونده

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.

سلام بچه منم همینطور بود و هست همش بقل میخاد حتی دستشویی نمتونم برم و الا جیغ میزنه یادحتی نماز بخونم

در مورد پی پی نه اینجوری نبوده بنظرم دکتر ببرش حتما مشکلی هست

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2738

منم بچم این مدلی بود .

همینه

کاریش نمیشه کرد

تا ۶ ماهگی همینه.

😔

سیرش کن از شیر . اگه سیر نمیشه شیرخشک بده. گرمش نباشه . سکوت باشه

تا میتونی بهونه دستش نده .

بچت مثه بچه من بدقلقه هیچبش نیس

شاید گشنش این بچه‌ . دختر منم تا ۴ ماه همیشه پوشکش مدفوع بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
سلام بچه منم همینطور بود و هست همش بقل میخاد حتی دستشویی نمتونم برم و الا جیغ میزنه یادحتی نماز بخون ...

چجوری سر میکنی باهاش؟سخت نیس؟یعنی دردی چیزی ندارن که اینجورین؟

خداجونم بابت تموم چیزایی که بهم دادی ویه زندگی عالی ممنونتم❤️❤️❤️
2706