2733
2734

سلااااام خوشگلااا

شمارش معکوس شروع کردم و منتظرم که حاجت روا بشم ...

از قضا چهلمین روز میشه تولد امام رضا ‌! و من سه ماه قبل که رفته بودم پابوس حاجتمو هم ازش خواسته بودم از خدا بگیره برام

چی میییشههه اگه این حاجتم که تلاش هم کردم واسش برآورده بشههه وااای خداا 😍😌

قراره حاجتم که برآورده شد برای هرکی که انرژی مثبت فرستاد سوره مبارکه یاسین رو بخونم 😍(خاطره ای هم از یاسین دارید بگید 🤗)

برای لایک کننده هام صلوات میفرستم 🌷

الهی دلتون شاااد غم ازتون دوووور آرزوهاتون خاطره شن براتووون 🍃😘

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

هرکی خواست بگه من چله وقران نمازوروزه میخونم ومیگیرم برای کمک خرج زندگیم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
انشالله حاجت روا میشی عزیزم منم یه چله شروع کرده بودم انشالله پنجشنبه تموم می کنم برای منم دعا کن حاجتمو بگیرم💐💐💐💐
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

برات دعا کردم عزیزم

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2706