2703
2553
عنوان

خواهرم میخوان طلاق بگیره اما من بی خیالم چر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 21 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه عزیزم فرق نمیکنه چه زمانی بخونم مثلا صبح ظهر شب؟؟

شبا قبل از خواب بخون منم همین کارو میکنم ایمان داشته باش خدا یه گشایشی تو کارت نشون میده. ما چندسال پیش پول نیاز داشتیم وام ازدواج شوهرمو نمیدادن خیلی ناراحت بودیم و گله میکردم به خدا که اگه وامو بهمون بدن از خداییت کم میشه ؟ ببین چقد نیاز دارم و وامو بهمون نمیدن. خلاصه گذشت و مشکلات حل شد امسال وام شوهرمو دادن که نیاز داشتیم خونه بسازیم خدا خودش واسه ساخت رسوند. اینقد ذوق کردیم که بیخبر پول اومد تو حسابمون. هر کار خدا حکمتی داره گلم پس نزار پای نحسی و...

😍روزتان سرشار از افکار زیبا😍
2720
از شوهرت و زندگیت راضی هستی؟ سوای مشکلات مالی جواب بده

اره اون بیچاره که صب میره شب میاد نه تاحالا بخاطر خانوادم کوچکترین سرکوفتی زده نه دست روم بلند کرده نه خیانت بیشتر دلم برا اون میسوزع که زندگیش پای من حیف شد حتی وقتی زاییدم هیچ کس حتی یهذشب نیومد پیشم اما شوهرم پا به پام تاصبح مینشست صبحم میرفت سرکار هیلی شرمنده شم

اره اون بیچاره که صب میره شب میاد نه تاحالا بخاطر خانوادم کوچکترین سرکوفتی زده نه دست روم بلند کرده ...

پس قدرشو بدون. ببین خدا برات یه همسر خوب فرستاده که باعث آرامشته. یه بچه داده که خیلیا حسرتشو دارن و خداروشکر تن وبدن سالم دارید که خیلیا حاضرن تمام مال و ثروتشون رو بدن که سلامتیشون برگرده. میدونم بی پولی سخته نمیخوام شعار بدم خودمم نداری داشتم شده حتی دانشگاه شهر دیگه که بودم پول نداشتم سوار اتوبوس بشم بیام شهرمون اما آبرو داری کردم به خانوادم نگفتم که آبروی شوهرم بره و خدا خودش یه جوری رسونده . من همیشه هرکس چیزی بگه فقط میگم از ته قلبت به خدا توکل کن و امید داشته باش که مشکلات میگذرن. این روزای تو هم میگذره مث نداری های من که گذشت. فقط ارتباطتو با خدا حفظ کن سوره واقعه هم عالیه. زیاد سرتو درد آوردم شبت خوش😘

😍روزتان سرشار از افکار زیبا😍