2733
2734
عنوان

چالش همسرانهههه

410 بازدید | 28 پست

دختراااا بدوویید چالش داریم چه چالشییی  

فقط این چالش یکم متفاوتههههه

اول از همه یه کاغذ بردارید

خب حالا شروع کنید تمام نکات مثبت همسری چه اخلاقی چه ظاهری چه رفتاری رو بنوووووسید...  

همه همه روووو

همه اون خصوصیاتی که داره و شماااا به خاطر داشتنش تحسینش میکنییی و دوستش دارین

بگردید زیر و رو کنید و پیدا کنیددددد

وقتی نوشتین هر روز دوسه بار از روش میخونیممممم هر چی بیشتر بهتررررررررر

و   

بابت اون اخلاق هاااااا

یک از خدا تشکر میکنیم همچین مردی بهمون داده

دو از اقای همسر تشکر میکنیممم بابت اون اخلاقش یا تحسینش میکنیم

پ.ن : اگه به هردلیلی دوست نداشتیددددد رو در رو بهش بگید  یا تو خلوت همسرتون رو تصور کنید و برای اون اخلاق خوب تحسینش کنید و ازش تشکر کنیددد یا تو ذهن خودتون اون خصوصیات رو بگید و تحسینش کنید

نکته مهمممم : با حس شادی و هیجااااان و خوووشحالی این کار رو کنیدددد

قول میدمممم بهتوووون کلیییبییی نتایج مثبت توروابطتون با همسر میبنید و کلییییییییی انرژی بهتون میده    

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خستم! 😑

همینجوری خدارو شکر! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

کاغذ برداشتم خیلی فک کردم چیزی ب ذهنم نرسید بنویسم😕😕😕

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی

به نظرم خوبیاشو به خودش نگین هوا برش میداره به جاش خوبیای خودتون رو بنویسین روزی سه دفعه براش اس ام اس کنین  

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2738

من واسه سالگرد عقدمون همه نكات ريز  و درشتي كه بخاطرش عاشق شوهرم بودم و تو كارتاي كوچيك نوشتم و تو يه كاور تبليغاتي چسبوندم خييييييلي دوست داشت واقعا لذت برد😍😍

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
برای ماشیرازیا چالش آسون بزار خخخ

مزاحمت نمیشیم برو استراحت کن گلم 😆

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من هر روز از خدا تشکر میکنم به خاطر داشتنش..به خودشم همیشه میگم..😊

به به چه خانمممم خووووبی عاالییییی نوشتن هم خیلی بهترههه مخصوصا تمرینش هر روز اونم چندین بارر

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
چقد طولانی منکه نخوندم

اره زیاد شد ولی عوضش چالش خیلی خوبیه کلی تو روابط زن و شوهریییییی تغییرات ایجاد میکنه

خیلی لوسه...😕😕😕

عوضش نتیجه شگفت انگیزی دارههه.... ؛)))

فک کنم روانشناسی می خونی  رو نی نی سایتیا هم آزمایش میکنی🤣🤣🤣

یعنی ما رو با 🐀اشتباه گرفته 😞😞😞.😂

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706