2726
عنوان

دعواي زن داداشام تو خونه مامانم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3932 بازدید | 91 پست
حالا همش به کنار داداشت چرا تو بحث خانوما دخالت کرده!!!!!!! خیلی کار زشتی کرده وسط جمع زنشو کوچیک ک ...

آخه خواهرم كاملا بي تقصير بوده كه زن داداشم بهش پريده داداشم جلوشو نميگرفت لابد به مامانمم بي احترامي ميكرد 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی بنده خدا مادرت فقط دلش خوشه ک بچه هاشو نوه هاش دورش جمع شدن از دست این عروس سلیطه

دلم خونه براش 😥😥

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
آخه خواهرم كاملا بي تقصير بوده كه زن داداشم بهش پريده داداشم جلوشو نميگرفت لابد به مامانمم بي احترام ...

اخه نمیشه قضاوت کرد عزیزم هیشکی الکی به کسی نمیپره قطعا یه طرفداری شده از اون یکی جاری و اینم ناراحت شده گفته به توچه چرا دخالت میکنی.

بهرحال من خودم تو همچین بحثی باشم شوهرم بیاد بشه قوز بالا قوز هیچ وقت نمیبخشمش.

2728
میبخشی اون پسر برادرتون که هل داده کلا رفتاراش در حد شیطنت کودکانه هست؟یا از این بچه هاست که رفتاری ...

نه نه اصلا 

خيلي پسر مؤدبيه توي بازي اتفاق افتاده فقط 

وگرنه اگه هميشه اينطوري بود خود مامانش مراقبش ميبود 

دعوا مهم نیست الان مهم اینه تا اخر عمر پرده حیا بینشون پاره شده دیگه غیر ممکنه ورابطشون مثل سابق بشه ...

آره متأسفانه همينطور شده اونم سر چي؟ بازي بچه ها 

آره واقعا مثلا دلشون براي بچه ها و نوه هاشون تنگ ميشه كه دعوتشون ميكنن اونا هم كه اينطوري 😔

ببخشیدها لیاقت و جنبه ندارن

من هفته پیش با جاریم رفتم ناهار خونه پدرشوهرم اون دوتا بچه شیطون داره من ندارم 

بچهاش از دردیوار بالا میرفتن

یکی از خواهراشوهرم ناهار پخته بود گفتم تو بشین دیگه نوبت ماست

بخدا بعد ناهار جاریم رفت روتخت خواهر شوهرم دراز کشید

من با یکی دیگه از خواهرا شوهرم ظرف شستیم خشک کردیم گذاشتیم تو کابینت

من گاز پاک کردم اشغالا بردم

جاریم خواب بچه هاش شیطونی 😆

تازه عصرم بیدار شد چای هم گذاشتم تازه اون بیدار شد خواهر شوهرم داشت براش اصلاح میکرد 

اصلا هم برام مهم نیست😆

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
حالا من اگه بچه ای بچمو بزنه کارش ندارم ولی واااای به اون روزی که ی آدم بالغ حتی معلمش دست روش بلندک ...

دقيقا منم از اين ناراحتم كه زن گنده خودشو قاطي بازي بچه ها كرده 

ولي الان چيزي بگم فك ميكنن چون خواهرشوهرم اينو ميگم 

اخه نمیشه قضاوت کرد عزیزم هیشکی الکی به کسی نمیپره قطعا یه طرفداری شده از اون یکی جاری و اینم ناراحت ...

خب عزيزم نميشه كه ببيني دو نفر داره بحثشون بالا ميگيره كاري نكني ممكنه حتي كارشون به كتك كاري هم برسه 

خواهرمم خواسته فقط نذاره بحث بالا بگيره 

عب نداره عزیزم دیگه همرو ی جا جمع نکنید وقتی لیاقت ی جا جمع شدنو ندارن

آره گلم دقيقا

ديگه خودشون نبايد يه جا جمع بشن با اين افتضاحي كه بالا آوردن 

ببخشیدها لیاقت و جنبه ندارن من هفته پیش با جاریم رفتم ناهار خونه پدرشوهرم اون دوتا بچه شیطون داره م ...

آخي 🌹

بعضيا خيلي بي فكرن واقعا 

بايدم همينطور باشه  اونا بچن دعوا ميكنن بازي ميكنن دو ديقه بعد آشتي ميكنن

بخدا نه من نه دوتا زن داداشم حرفی نمیزنیم. تازه بچه های خودمون رو تنبیه میکنیم😃😃😃😃 قربونشون بسم. دو دقیقه بعد یادشون میره که مثل خروس جنگی به هم میپریدن. اما برادرم وحشتناک حساسه همش بهش غر میزنیم . کلا از خونه میندازیمش بیرون😂

چند روز پیش خونه اشون بودیم دخترم با برادر زاده ام دعواشون شد. برادر زاده ام با ناخنهاش صورت دخترم رو زخم کرد. مامانش خواست بزنتش من نزاشتم. گفتم چکارشون داری. دوتاشون مقصر بودن همدیگه رو هم زدن و متنبه شدن. تو کاریت  نباشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بخدا نه من نه دوتا زن داداشم حرفی نمیزنیم. تازه بچه های خودمون رو تنبیه میکنیم😃😃😃😃 قربونشون بسم. ...

آفرين 👌👌👌👌👌👌

درستش اينه 

البته زن داداش بزرگم و خواهرم همچين اخلاقي ندارن اون يكي زن داداشمم خوب بود نميدونم چرا امروز اين كارو كرده بوده 

2706