2703
2553
عنوان

دعواي زن داداشام تو خونه مامانم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3932 بازدید | 91 پست
حالا من اگه بچه ای بچمو بزنه کارش ندارم ولی واااای به اون روزی که ی آدم بالغ حتی معلمش دست روش بلندک ...

اره حالا بچه اسمش روشه خب ی لحظه دعوا میکنن بعدش یادشون میره ولی بزرگتر چرا باید دست رو بچه بلند کنه

میبخشی اون پسر برادرتون که هل داده کلا رفتاراش در حد شیطنت کودکانه هست؟یا از این بچه هاست که رفتاری ...

منم بچه جاریم 14 سالشه پسره نر خر بچه 6 ساله منو جوری دستشو پیچوند که تاب برداشت یه بازم تو حیاط زدتش ما هم دخالت نکردیم ولی هر جا مهمونی بود و اونم بود ما نمیرفتیم الان جاریم فهمیده حواسش جمع شده چون جاریم شوهرشم 13 سال میش مرده چندبارم این وسطا صیغه شده ولی پررویه میاد خونه مادرشوهرم لنگر میندازه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اون داداشت ک وسط دعوا طرف خواهرتو گرفته😑

آخه خواهرم كه كاري نكرده بوده خواسته بوده جاريا رو آروم كنه نبايد بهش بي احترامي ميشد كه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
منم بچه جاریم 14 سالشه پسره نر خر بچه 6 ساله منو جوری دستشو پیچوند که تاب برداشت یه بازم تو حیاط زدت ...

دیگه 14 ساله عقل رس هست. اصولا بچه 5 6 ساله پیشش باشه میبره حتی براشون تنقلات میخره نه که بخواد بجنگه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2456
اره حالا بچه اسمش روشه خب ی لحظه دعوا میکنن بعدش یادشون میره ولی بزرگتر چرا باید دست رو بچه بلند کنه

حتی پدر مادرم حق ندارن دست رو بچه بلمد کنن طوری که جاش قرمز بشه چه برسه دیگران

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
اخ مادرت چی کشیده😢 دلم خییلی براش سوخت دعوای بچه هاش جلو چشماش😭

بميرم براش مامانمم همه زندگيش بچه هاشن 😥😥

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2714
انقدر شده مهمونی رفتیم بردیا رو کتک زدن، من فقط میرم میارمش بیشتر کتک نخوره بچم😂😂 خدایی دلم نمیاد ...

آفرين عزيزم درستشم همينه 

منم بچه جاریم 14 سالشه پسره نر خر بچه 6 ساله منو جوری دستشو پیچوند که تاب برداشت یه بازم تو حیاط زدت ...

۱۴ سال که دیگه بچه نیست😒.من منظورم اینه که تو دعوای بچه های همسنو سال دخالت آنچنانی نکنیم وکتک کاری حالا تذکربدیم.

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
والا مشکلات بچه ها تموم شد و بزرگ شدن الان نوبت مشکلات نوه هاست که تن بزرگترها بلرزونه  پدرماد ...

آره واقعا مثلا دلشون براي بچه ها و نوه هاشون تنگ ميشه كه دعوتشون ميكنن اونا هم كه اينطوري 😔

داداشا حیف شد باهم بد شدن و الان زن داداشه از خواهرتونم بدش میاد ک شوهرش طرف اونو گرفته . انشالله م ...

خواهرم بي تقصير بوده فقط خواسته مانع بحثشون بشه كه زن داداشم بهش بي احترامي كرده وگرنه داداشم خيلي زنشو دوس داره 

ممنون عزيزم فدات 

ندونم کاری زنداداش کوچیکه چندخانواده رو بهم ریخته  همه دلخور و دلشکسته وبی حرمت شدن...

یه دیونه یه سنگ میندازه تو چاه صدتا عاقل نمیتونن درش بیارن .. مثل همینجاست...

طفلی مادرتون 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2706