2726
عنوان

دعواي زن داداشام تو خونه مامانم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3932 بازدید | 91 پست

میبخشی اون پسر برادرتون که هل داده کلا رفتاراش در حد شیطنت کودکانه هست؟یا از این بچه هاست که رفتاری وحشیانه داره و باید 4 چشمی مراقب باشی بلایی سر کسی نیاره؟؟؟

خیلی مهمه که اتفاقی پیش اومده یا کلا اون پسر دائم هل میده و میزنه در نتیجه زن برادر کوچیکتون منتظر موقعیت بوده باشه تا تلافی کنه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
دقيقا  حالا بچه ها انقد ترسيده بودن بخاطر دعوا طفليا

دعوا مهم نیست الان مهم اینه تا اخر عمر پرده حیا بینشون پاره شده دیگه غیر ممکنه ورابطشون مثل سابق بشه برای همینه مهمونی های گروهی باید کم و حساب شده باشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا من اگه بچه ای بچمو بزنه کارش ندارم ولی واااای به اون روزی که ی آدم بالغ حتی معلمش دست روش بلندکنه😡😠😠😠تیکه تیکش میکنن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
ولله ما میریم خونه ی مامانم .بچه ها همدیگه رو تیکه تیکه میکنن. ما هیچی نمیگیم. بعد از دو دقیقه باز ب ...

بايدم همينطور باشه 

اونا بچن دعوا ميكنن بازي ميكنن دو ديقه بعد آشتي ميكنن 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

نمیشه گفت بزرگترا نباید دخالت بکنن اما نحوه دخالت مهمه.اینکه بری یک بچه رو بزنی کار بدی هست فقط باید جداشون کرد و در صورت لزوم تذکر داد.

خیالت راحت که دل جاری ها از هم پر بوده.احتمالا هر بار بچه شون کتک میخورده از اون یکی 

هول دادن یه بچه عجب دومینوی به بار اورده همه باهم دعواشون شده البته بچه ها بهانه بودن اینجور که مشخصه هم از هم دل پری داشتن

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
دعوا مهم نیست الان مهم اینه تا اخر عمر پرده حیا بینشون پاره شده دیگه غیر ممکنه ورابطشون مثل سابق بشه ...

بهتر شد دیگه یهویی همه نمیریزن خونه مادرشون

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
حالا من اگه بچه ای بچمو بزنه کارش ندارم ولی واااای به اون روزی که ی آدم بالغ حتی معلمش دست روش بلندک ...

دقیقا ادم بیشتر زورش میگره از ادم بالغو عاقل 

هر چند تحمل کتک خوردن بچه برا مادر سخته اما یه بار خورد یه بارم میزنه دیگه بازیه

همه از هم دلخوری داشتن فقط منتظر جرقه بودن😒

یس

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
آره، اما حمایت اینجوریه که اون یکی رو بزنی ؟ باید مواظب باشی کار خطرناک نکنن و به هم آسیب جدی نزنن، ...

آره واقعا پسره هم سنش كمه و از قصد نكرده تو بازي بوده 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706