2703
2553
عنوان

دعواي زن داداشام تو خونه مامانم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3932 بازدید | 91 پست

اينا هم وقتي ميبينن كه مامانم حالش بد شده ديگه بحثو تموم ميكنن ولي جاري ها با هم قهرن همچنان 

داداشامم ميونشون شكراب شده 

ولي خدا رو شكر مامانم حالش خوب شده و آوردنش خونه 

باهاشم حرف زدم بهم نميگفت خواهرم بهم گفت 

الان خيلي ناراحتم بخاطر مامانم 😔😔

تا وقتي بچه ها كوچيكن يه جور دردسر داره وقتيم بزرگ ميشن يه جور ديگه 😔😔😔

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

انقدر شده مهمونی رفتیم بردیا رو کتک زدن، من فقط میرم میارمش بیشتر کتک نخوره بچم😂😂 خدایی دلم نمیاد به بچه ای که زدتش چیزی بگم چون هم بچه است هم برای من زشته با یه بچه طرف شم. من که بردیا رو میارم معمولا مادر بچه مقابل هم متوجه میشه و به بچش تذکر میده. وقتی بچه میاد دنبال بردیا میگم باهاش خوب باش عزیزم، اگه بد باشی بردیا میره خونشون. با صفا و صمیمیت بازی میکنن

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

بیچاره خواهرت این وسط

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
همه از هم دلخوری داشتن فقط منتظر جرقه بودن😒

شما همون هارلی مشهورین

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
هیچ وقت نباید تو دعوای بچه ها بزرگا دخالت کنن  بچه ها دعوا میکنن دو دیقه بعدش اشتی میکنن

دقيقا 

حالا بچه ها انقد ترسيده بودن بخاطر دعوا طفليا 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2714
حتما بچش بی تربیت بوده ک سیلی زده منم کسی بچم‌و بزنه بدم میاد

نه بيچاره تو بازي هلش داده نه كه از قصد كرده باشه 

والا مشکلات بچه ها تموم شد و بزرگ شدن الان نوبت مشکلات نوه هاست که تن بزرگترها بلرزونه 

پدرمادراشون کم دردسر دارن بچه هاشونم اضافه شده😐بیچاره مادربزرگ پدربزرگا

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
حیف نون که بدن بچه بخوره  بیان خونه پدر مادرتون نمک بخورن اعصاب خورد کنن مهمونی تعطیل کنید و ...

دقيقا 😔😔

منم وقتی پسرم حدود دوسالش بود ، بچه ها رو میزد و گاز میگرفت ، تو مهمونیا و دوره همیا همش بهش وصل بود تا کسی اذیت نکنه.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
اينا هم وقتي ميبينن كه مامانم حالش بد شده ديگه بحثو تموم ميكنن ولي جاري ها با هم قهرن همچنان  ...

اخی بنده خدا مادرت فقط دلش خوشه ک بچه هاشو نوه هاش دورش جمع شدن از دست این عروس سلیطه

2706