2726

بچه ها من اصلا عادت نداريم مسائل خانوادگي رو تو سايت مطرح كنم ولي خيلي ناراحتم بخاطر مامانم ازشم دورم نميتونم برم پيشش 😔

من سه تا داداش دارم بزرگه دو تا پسر يه دختر داره 

وسطي يه دختر يه پسر 

كوچيكه هم كه مجرد و دانشجوئه خواهر بزرگمم دو تا دختر داره 

اينا هم هر هفته جمع ميشن خونه مامانم اينا وقتيم همشون با هم ميرن بچه ها خيلي شلوغي ميكنن 

امروز كه داشتن با هم بازي ميكردن پسر داداش بزرگم دختر اون يكي داداشمو هل ميده اينم سرش ميخوره به ميز و گريه ميكنه مامانشم وقتي ميبينه ميره يه سيلي ميزنه به پسر داداشم مامان اون يكي هم مياد با زن داداش كوچيكم دعوا ميكنه كه چرا پسر منو زدي 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه از مادره بود که رفته سیلی زده😐

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2728

طفلی پدر مادرا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خلاصه يه حرف از اين يه حرف از اون يه دعواي حسابي با هم ميكنن كلي به همديگه فحش ميدن دو تا زن داداشام خواهر بزرگمم ميره كه اينا رو جدا كنه زن داداش كوچيكم به خواهرم بي احترامي ميكنه و زبون درازي ميكنه داداشم خيلي رو خواهرم حساسه اينم با زنش دعوا ميكنه كه چرا با خواهر من بد حرف ميزني 

بعد با داداش بزرگم بحثش ميشه 

مامانم اين وسط فشارش بالا پايين ميشه ميبرنش بيمارستان 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706