1507
1482
عنوان

دعواي زن داداشام تو خونه مامانم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2475 بازدید | 91 پست

منم وقتی پسرم حدود دوسالش بود ، بچه ها رو میزد و گاز میگرفت ، تو مهمونیا و دوره همیا همش بهش وصل بود تا کسی اذیت نکنه.

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

حالا همش به کنار داداشت چرا تو بحث خانوما دخالت کرده!!!!!!!

خیلی کار زشتی کرده وسط جمع زنشو کوچیک کرده .

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
اينا هم وقتي ميبينن كه مامانم حالش بد شده ديگه بحثو تموم ميكنن ولي جاري ها با هم قهرن همچنان  ...

اخی بنده خدا مادرت فقط دلش خوشه ک بچه هاشو نوه هاش دورش جمع شدن از دست این عروس سلیطه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنیتای من همه دنیام😍
1436

میبخشی اون پسر برادرتون که هل داده کلا رفتاراش در حد شیطنت کودکانه هست؟یا از این بچه هاست که رفتاری وحشیانه داره و باید 4 چشمی مراقب باشی بلایی سر کسی نیاره؟؟؟

خیلی مهمه که اتفاقی پیش اومده یا کلا اون پسر دائم هل میده و میزنه در نتیجه زن برادر کوچیکتون منتظر موقعیت بوده باشه تا تلافی کنه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
دقيقا  حالا بچه ها انقد ترسيده بودن بخاطر دعوا طفليا

دعوا مهم نیست الان مهم اینه تا اخر عمر پرده حیا بینشون پاره شده دیگه غیر ممکنه ورابطشون مثل سابق بشه برای همینه مهمونی های گروهی باید کم و حساب شده باشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
دقيقا  حالا بچه ها انقد ترسيده بودن بخاطر دعوا طفليا

ولشون کت بچه ها شلوغی کردن مقصر بودن من اونجا بود ی کتک درست و حسابی به همشون میدادم حیف  

۴ چیز که حوا نتوانست به آدم بگوید ۱-آدمت میکنم ۲_از شوهرای دیگران یاد بگیر ۳_قبل از تو صد تا خواستگار داشتم ۴_میرم خونه ی مامانم' خوشبحال آدم  

حالا من اگه بچه ای بچمو بزنه کارش ندارم ولی واااای به اون روزی که ی آدم بالغ حتی معلمش دست روش بلندکنه😡😠😠😠تیکه تیکش میکنن

دُخمَلَکم یک سالهشد😃😃😃😃در تاریخ ۹۸/۵/۲۱ساعت     😍😍۲۳:۵۰😍😍
1334
ولله ما میریم خونه ی مامانم .بچه ها همدیگه رو تیکه تیکه میکنن. ما هیچی نمیگیم. بعد از دو دقیقه باز ب ...

بايدم همينطور باشه 

اونا بچن دعوا ميكنن بازي ميكنن دو ديقه بعد آشتي ميكنن 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑

نمیشه گفت بزرگترا نباید دخالت بکنن اما نحوه دخالت مهمه.اینکه بری یک بچه رو بزنی کار بدی هست فقط باید جداشون کرد و در صورت لزوم تذکر داد.

خیالت راحت که دل جاری ها از هم پر بوده.احتمالا هر بار بچه شون کتک میخورده از اون یکی 

هول دادن یه بچه عجب دومینوی به بار اورده همه باهم دعواشون شده البته بچه ها بهانه بودن اینجور که مشخصه هم از هم دل پری داشتن

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند ( ارنست همینگوی نویسنده معاصر آمریکا)
1396
دعوا مهم نیست الان مهم اینه تا اخر عمر پرده حیا بینشون پاره شده دیگه غیر ممکنه ورابطشون مثل سابق بشه ...

بهتر شد دیگه یهویی همه نمیریزن خونه مادرشون

دُخمَلَکم یک سالهشد😃😃😃😃در تاریخ ۹۸/۵/۲۱ساعت     😍😍۲۳:۵۰😍😍
حالا من اگه بچه ای بچمو بزنه کارش ندارم ولی واااای به اون روزی که ی آدم بالغ حتی معلمش دست روش بلندک ...

دقیقا ادم بیشتر زورش میگره از ادم بالغو عاقل 

هر چند تحمل کتک خوردن بچه برا مادر سخته اما یه بار خورد یه بارم میزنه دیگه بازیه

آره، اما حمایت اینجوریه که اون یکی رو بزنی ؟ باید مواظب باشی کار خطرناک نکنن و به هم آسیب جدی نزنن، ...

آره واقعا پسره هم سنش كمه و از قصد نكرده تو بازي بوده 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑
1508