1464
1411
عنوان

دعواي زن داداشام تو خونه مامانم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2476 بازدید | 91 پست

ولله ما میریم خونه ی مامانم .بچه ها همدیگه رو تیکه تیکه میکنن. ما هیچی نمیگیم. بعد از دو دقیقه باز با هم بازی میکنن چقدر بدم میاد از اینهایی که تا تقی به توقی میخوره دعوا میکنن

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

همه از هم دلخوری داشتن فقط منتظر جرقه بودن😒

من اگه سیندرلا بودم,مادر شاهزاده می‌گفت این که نمیتونه کفششو جمع کنه فردا چطور میخواد زندگی کنه.شاهزاده هم نمیگرفتدم و تا ابد حمالی می‌کردم  
1473
1334

اينا هم وقتي ميبينن كه مامانم حالش بد شده ديگه بحثو تموم ميكنن ولي جاري ها با هم قهرن همچنان 

داداشامم ميونشون شكراب شده 

ولي خدا رو شكر مامانم حالش خوب شده و آوردنش خونه 

باهاشم حرف زدم بهم نميگفت خواهرم بهم گفت 

الان خيلي ناراحتم بخاطر مامانم 😔😔

تا وقتي بچه ها كوچيكن يه جور دردسر داره وقتيم بزرگ ميشن يه جور ديگه 😔😔😔

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑

انقدر شده مهمونی رفتیم بردیا رو کتک زدن، من فقط میرم میارمش بیشتر کتک نخوره بچم😂😂 خدایی دلم نمیاد به بچه ای که زدتش چیزی بگم چون هم بچه است هم برای من زشته با یه بچه طرف شم. من که بردیا رو میارم معمولا مادر بچه مقابل هم متوجه میشه و به بچش تذکر میده. وقتی بچه میاد دنبال بردیا میگم باهاش خوب باش عزیزم، اگه بد باشی بردیا میره خونشون. با صفا و صمیمیت بازی میکنن

🌸در آشپزخانه کوچکمان.. غذا کمی سوخت.. شیر سر رفت.. و همسرم مثل مردهای قدیم داد زد: حواست کجاست خانوم؟!.. و من آرام و با لبخند گفتم: به تو آقا🌸
1476

بیچاره خواهرت این وسط

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
هیچ وقت نباید تو دعوای بچه ها بزرگا دخالت کنن  بچه ها دعوا میکنن دو دیقه بعدش اشتی میکنن

دقيقا 

حالا بچه ها انقد ترسيده بودن بخاطر دعوا طفليا 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑
حتما بچش بی تربیت بوده ک سیلی زده منم کسی بچم‌و بزنه بدم میاد

نه بيچاره تو بازي هلش داده نه كه از قصد كرده باشه 

1514