2703
2553

شوهرم شغلش آزاده نهایت نهایت دو سه ساعت خونس بغیر از خواب

اون زمانم یا داریم غذا میخوریم یا خستس داره تلویزیون میبینه

ی جمعه داریم که اونم صبح زود میره پیاده روی یا یکی از دوستاش که من ازش متنفرم عصرشم میخوابه یا هم اینکه هزار تا کار میریزه رو سرمون که باید انحام بدیم کارای خونه و عقب افتاده یا کارای عقب مونده کاریش

دیگه خیلی بخواد محبت کنه ساعت ۹ شب بریم ی تاب بخوریم بیایم

رسما انگار من خودم دارم با خودم زندگی میکنم 

امروزم باهم قهریم از صبح که بیرون بوده بعدشم خواب الانم رفته دنبال کارای عقب افتادش

انقدر با کسی حرف نمیزنم تو روز که احساس خفگی میکنم

انقدم خونمون از مامانمینا و دوستام دوره و ساعتای رفت و آمد شوهرم نا جوره که جاییم نمیتونم برم

دلم میخواد بعضی وقتا اصلا ول کنم برم سر به بیابون بذارم از بیحوصلگی

هر چقدرم خودمو مشغول به کارای مختلف کنم بازم احتیاج دارم به وجود کسی که پیشم باشه باهاش صحبت کنم

دوست دارم الان که اومد یجوری حالشو بگیرم که بفهمه باید درک داشته باشه زنشو که تمام هفته تنهاس ی جمعه رو اینجوری زهر نکنه

الکی بهش پیام دادم دارم میرم خونه مامانم بعدم گوشیمو گذاشتم رو پرواز که هی زنگ بزنه ببینه در دسترس نیستم دلش شور بیفته😏

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو میخوام منم هفته بعد صبح جمعه بیام پیاده روی قشنگ صبحانه بردار و باهاش برو اصن غر نزن اینقدر بعدش خوشحالی کن بابت اون روز که خودش ترغیب شه هفته های بعد با تو بره بعدم کارهای عقب افتاده نذار برای جمعه در طول هفته که بیکاری انجام بده یا بساط جوجه اینا بردار بگو ناهار ببرم پیک نیک 

2720

ایناهمش از بیکاریه من گاهی دلم برای جوونیم عمری که داره همینجور میره میسوزه

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
ضدحال اونه که بعد از حالت پرواز دروردی میبینی اصن زنگ نزده طرف 😐

دقیقا الان ی لحظه دراوردم دیدم زنگ نزده😁

آخه کلا استرسیه و هر وقت میرم بیرون صد بار زنگ میزنه

باید ی کار دیگه کنم🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
دقیقا الان ی لحظه دراوردم دیدم زنگ نزده😁 آخه کلا استرسیه و هر وقت میرم بیرون صد بار زنگ میزنه بای ...

اره خب.  حالا یه ساعتم در دسترس نبودی اتفاق بزرگی نیس.  میاد خونه میبینه هسی .دیگه هروقت دردسترسم نباشی مهم نیس براش .   

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....
2714

هیچ کاری نکن بیخیال باش . منم از صبح تو خونم آقا رفته تفریح با دوستش...

من تو خونه افتادم از حاملگیم سو استفاده میکنه میبینه نمیتونم برم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اکثرمون ساعت کاری شوهرمون همینه .

منم اوایل پنج شنبه جمعه ها بش گیییر میدادم و زوری میبردمش بیرون .بعدها درک کردم ک اون ۶ روز هفته ک سر کاره واقعا بهش سخت میگیره. و دیگه گذاشتم هر جور دلش میخواد جمعشو سر کنه .هر چند تت ظهر میخوابه و خیییلی کسل کنندس جمعه هام .و همچنان پرم از تنهایی .فقط دیگه بعد از شام و اینا شوخی و خنده زیاد میکنیم.

منم از مادر و متدر شوهر و دوستا و اشناهام ۶ ساعت فاصله دارم

بگو میخوام منم هفته بعد صبح جمعه بیام پیاده روی قشنگ صبحانه بردار و باهاش برو اصن غر نزن اینقدر بعدش ...

عزیزم ما انقدددرررر شهرمون گرمه که من محاله صبح بتونم باهاش پاشم برم پیاده روی

بهم میگه بیا ولی اگه برم اون دوستشو خانمشم میان که اصلا دلم نمیخواد قیافه اون دوستشو ببینم

بعدم والا منم خسته شدم انقدر درکش کردم تمام هفته من دارم درک میکنم یکمم اون باید متوجه شرایط باشه

یکی از دلایل قهرمم باش همین دوست مزخرفشه که هیچ دلم نمیخواد باهاش رفت و آمد کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
ایناهمش از بیکاریه من گاهی دلم برای جوونیم عمری که داره همینجور میره میسوزه

دقبقا

اما از طرف دیگه من اگه سر کارم میخواستم برم نمیشد

ظهر که من میومدم شوهرم نبود

شب که اون میومد من باید میخو ابیدم که زود بیدار شم فرداش ساعت ۱۱و نیم میاد شبا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
منم مثل شمام.با این تفاوت که همش خودم خودمو سرگرم میکنم واقعیت اینه که یه جای کار میلنگه.به شوهرت ا ...

آره ازین نظر که خیالم راحته

کلا انقدر کارش زیاد و سخته که وقت آزاد نداره

میدونه هم که اگه یبار بخواد کار ناجوری بکنه بلایی بسرش میارم که اونسرش ناپیداس😊جرئت نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706