2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم میخوام😢😢😢😢 موهایم خشک ه

خب یه نرم کننده بخر مثلا لطیفه، بعدش به موهات روغن زیتون یا آلوئه ورا بزن خیلیا از زدن روغن به سرشون بدشون میاد ولی من از همون بچگی دارم میزنم 

خب یه نرم کننده بخر مثلا لطیفه، بعدش به موهات روغن زیتون یا آلوئه ورا بزن خیلیا از زدن روغن به سرشون ...

روغن زیتون خییلی چربه.الوۓه از کجا بخرم؟

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
خب یه نرم کننده بخر مثلا لطیفه، بعدش به موهات روغن زیتون یا آلوئه ورا بزن خیلیا از زدن روغن به سرشون ...

لطیفه ک افتضاح تمام ریزش موهای من بخاطر استفاده از نرم کننده بوده من لطیفه و بس استفاده میکردم

واسه رشد مو قبل حمام یک ساعت روغن بادام و نارگیل و زیتون قاطی کن با تخم مرغ بذار سرت بعد یه ساعت بشور.. تو حمام بعدش نرم کننده فولیکا فقط فولیکا بزن عالیه. بعد حمامم ماسک مو فولیکا فقط طلاییشو بخر واسه نرمی عالیه عالی. یا اسپری گره باز کن موی فیروز یا جانسون. فیروز سبزش نرم تر میکنه ولی صورتیش خوشبو تره.جانسون کلا بهتره

خوشحالی یعنی ....
2706