2733
2734

من امشب یا به روایتی فردا باید پری بشم اما هیچ کدوم از علائم پری رو که قبلا داشتم ندارم فقط گاهی رحمم یه تیر کوچیک میکشه....این ماه درد سینه هام زیاد بود بخصوص سمت چپ که رفتم دکتر گفتم شاید از قلب باشه گفت نه....گاهی درد پری میگره اما خیلی زود ول میکنه...به نظرتون فردا بی بی بزنم؟؟؟؟؟🌺🌺🌺

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

میشه تاپیک قبلیم نگاه کنی ببینی منم امروز باید بشم یا نا

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی بازم صبرکنم😕😕😕😕

اگه صبر کنی خیلی بهتر میشه من خودم نتونستم جلوی خودمو بگیرم زدم ولی صبر کنی بهتره خداااااایی نکرده ایشالله پیش نیاد بی بی میزنی بعد ناامید میشی

2738
من جای تو بودم همی الان میزدم

جدی پس فردا بزنم ها؟؟؟؟خدا رو چه دیدی شاید هاله انداخت یا اصلا مثبت شد؟؟؟؟

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓
اگه صبر کنی خیلی بهتر میشه من خودم نتونستم جلوی خودمو بگیرم زدم ولی صبر کنی بهتره خداااااایی نکرده ا ...

خب تو نی نی داری یا مثل من منتظری؟؟؟؟؟

نمیدونم چرا یه دلم میخواد که باردار باشم یه دلم نه انگاری میترسم....بعد 5 ماه انتظار میگم نه نباشه....میخوام تکلیفم مشخص بشه با خودم😕😕😕😕

من دوبار باردار شدم لولی ۴ روز قبل موعد مثبت شد دومی دوروز قبل 

واقعا...چه عالی علائمت چی بود؟؟؟نمیدونم چرا خودم حس میکنم 99%باردارم 

توکل برخدا انشالا ک مثبت بشه و بچه سالمی بدنیا بیاری 

انشالله گلم ممنونم از دعای قشنگت🌺🌺🌺🌺

2706