2737
2734
عنوان

دوستان تاپیک سرگرمی

67 بازدید | 18 پست

سلام عزیزان به نظرم تاپیک مفیدی باشه 

لطفا اسم کشور و پایتختش رو قید کنید اونایی که بیشتر دل و حوصله دارن شهرها و قسمتی از جاهای دیدنیش رو هم نام ببرن😍😍

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

ایران

تهران

😊

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
افغانستان .کابل.بلخ.این ی دونه رو بلد بودم

مرسی گلم 

منم چون بلد نبودم تاپیک زدم بقیه بیان ماهم یاد بگیریم

ههههه مرسی عزیزم  گفتم چهار تا پایتخت کشورهای دیگه رو هم یاد بگیریم 😁

گفتم جاهای دیدنی تهرانو معرفی کنید دیگه😡

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2738
مرسی گلم  منم چون بلد نبودم تاپیک زدم بقیه بیان ماهم یاد بگیریم

قربونت.پس ی دونه دیگه زور زدم یادم اومد بگم برات🤣پاکستان.اسلام اباد.لاهور

بحریست بحر عشق ک هیچش کناره نیست
قربونت.پس ی دونه دیگه زور زدم یادم اومد بگم برات🤣پاکستان.اسلام اباد.لاهور

خخخخ لطف کردی عزیزم باز من پایتخت هند رو شک دارم که دهلی بود یا ن

2706