2726
عنوان

دو زبانه شدن کودک

4068 بازدید | 25 پست

چیزی در موردش شنیدین؟؟؟یا کسیو دیدین جواب گرفته باشه با این روش؟؟

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊

دقیقا چه روشی؟

یکساعت کارتون به زبان خارجی براش پخش  کن نگاه کنه

و تو محیط هم باید قرار بگیره

مثلا روزی چند ساعت مهد دو زبانه یا کلاس زبان بره

یا اینکه پدر مادر دائما با کودک به زبان خارجی صحبت کنن

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره با کارتونای طبقه بندی شده از زبان دوم بچه ها میتونن دوزبانه بشن ولی از لحاظ روانشناسی محدودیتایی داره

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
2728
من دو زبانم😍

با متد دکتر امینی؟یا کلاس؟

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊

من دختر خاهرم ي معلم حرفه ايي داره هنوز خوندن نوشتن فارسي بلد نيس پنج سالشه ولي انگليسيش كامل شد . اسم معلمش صفاييهست برو تو اينترنت سرچ كن زبان صفايي مياد من ندارم ك بدم شمارشو ي خانم خوشكل و خوش اخلاقم هست جوجه هاي خاهرم عاشقشن 

دخترمن دوزبانه س فارسی و انگلیسی

از بچگی ازین سی دی ها میزاشتین یا کلاس رفته❤😍

من دختر خاهرم ي معلم حرفه ايي داره هنوز خوندن نوشتن فارسي بلد نيس پنج سالشه ولي انگليسيش كامل شد . ا ...

معلم خصوصیه؟😓هزینش چقد میشه؟

از بچگی واسش کارتون زبان انگلیسی گذاشتم عزیزم

از کجا تهیه میکردین؟

خودم دوزبانه بودم الانم هرازگاهی بادخترم صحبت میکنم...من چون مادروپدرم توخونه انگلیسی صحبت میکردن ازبچگی فول شدم..به نظرم خوبه

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
از سایت پیله تا پرواز روش همون دکتر امینی هست منتها قیمت کارتونا مناسبتره

میشه برام بفرستین سایتو؟

2706