2410
2553

پارسال اردیبهشت متوجه شدم که باردارم و به دلیل اینکه جفتم پایین بود دکار نزدیکی رو ممنوع کرد بعد هم که جفت بالا رفت من سرکلاژ شدم کلا تو بارداری اصلا رابطه نداشتیم الان ۷ ماهه زایمان کردم اما شوهرم اصلا و ابدا در مورد رابطه نه حرفی میزنه نه کاری میکنه..

چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند بار هم غیر مستقیم بهش فهموندم اما اصلا به رو خودش نمیاره.

یا خونه پیش من و دخترمه یا سر کار که با برادرم یه جا کار میکنن در غیر این صورت بهش شک میکردم!!

2456
خوتوچرامقدمه چینی نمیکنی؟یانمیری سمتش؟

نمیدونم چرا دلم میخواد اون سمتم بیاد.خب واسم عجیبه مگه میشه ۱ سال و نیم هیچ رابطه ای نداشته باشه

2714
خیلی خوب بود همش میومد سمتم رابطه میخواست 

پس از اول سرد نبوده حتما دلیلی داره شاید فکرش درگیره خیلی خوب میشه که مستقیم بابت این موضوع باهاش حرف بزنی

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
نمیدونم چرا دلم میخواد اون سمتم بیاد.خب واسم عجیبه مگه میشه ۱ سال و نیم هیچ رابطه ای نداشته باشه

منم برام سوال شد،گفتی خیالتم ک ازسمتش راهته،حالاک میبینی اون نمیاد،خودت ی بار مستقیم وواضح ازش بخواه،یااگه اینجوریم دوس نداری ب خودت برس ونازوعشوه وایناوباش گرم بگیرو...

منم برام سوال شد،گفتی خیالتم ک ازسمتش راهته،حالاک میبینی اون نمیاد،خودت ی بار مستقیم وواضح ازش بخواه ...

همه کاری میکنم اما فایده نداره همش به خودم میگم نکنه بالاخره یه جوری داره از یه جای دیگه نیازشا برطرف میکنه که اصلا به ذهن من نمیرسه

همه کاری میکنم اما فایده نداره همش به خودم میگم نکنه بالاخره یه جوری داره از یه جای دیگه نیازشا برطر ...

اگه همه اینکاراروانجام میدی ک بازم سرده،شایدازطریق فیلمی چیزی خودشوخالی میکنه،اخه مگه میشه ادم اینهمه وقت رابطه نخواد

2706