2733
2734
عنوان

شما بودین به مادر شوهرتون میگفتین

295 بازدید | 13 پست

مادر شوهرم سر زاسمان قبلیم خیلی کرم ریخت انقدر که شوهرم روز زلسمان بام قهر بود و تا مدتعا همینطور پرش میکردو اونم قهر میکردو اشتی ینی تا مرز طلاقم رفتیم روز زایمان و بعدش که میدونستم اتیشا از گور اونه گقتم مامانم هس ابجیامم هستن مامانت بره درد دارم نمیخام مامانت باشه خلاصه زنیکه فقط چند روز یه بار میومد سر میزد

الان که فهمیده باردارم دهنشو یه مدته گل گرفته و اتیش ننداخته و هی بمن میگه میخام برا زایمانت بیام چیکار کنم .هم ازش متنفرم هم ازش میتزسم دوباره دعوا بندازه

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

بگو دستت درد نکنه شما نمیخواد تو زحمت بیافتین حتی مادر خودمم نمیخوام زحمت بدم قراره خواهرام کمکم باشن😒😒

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زیادی یهو صمیمی نشو کافیه

بخدا وقتاییکه بخاد همچین حرفا و کارایی میکنه انگار رفیق صد سالشی بعدم مثه مریضا یهو روترش میکنه

این راه میاد اگه مادر سوهر به صراط مستقیم نبود چی. داره میگه زایمان اول تا مرز طلاق رفتم. چطوری باها ...

منم خیلی سخته میکشم.....اما می‌سازم....پدر شوهر هم داری؟

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
بخدا وقتاییکه بخاد همچین حرفا و کارایی میکنه انگار رفیق صد سالشی بعدم مثه مریضا یهو روترش میکنه

دچار درد بی درمانن. عروس خواهرم در حال جداییه والا مشکلم از خواهرمه. بخوان میتونن ادم باشن ولی چه دردیه که نمیخوان خدا داند

2738

مادرشوهر منم دمدمی مزاجه

اوایل اخلاقش دستم نبود گاهی بهم بی محلی میکرد و منم میموندم و گاهی مهربون میشد منم مهربون میشدم

بعد دیدم کلا دمدمیه

الان باهاش در همه حال یه جورم نه خیلی کناره میگیرم نه زیادی مهربون میشم حتی گاهی که خیییلی مهربون بشه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
به نظرم یکم احترامشون رو نگه دار ....خیلی بد صحبت نکن دربارشون....پدر مادرن 

خدا رو.شکر نزدیکترین افراد همسرت باعث نشدن تا طلاق پیش بری وگرنه متوجه حالم بودی