2410
2553
عنوان

شکم

345 بازدید | 21 پست

یاسمن دارن بیاین کمک کیاشکمشونواب کردن. بیاین کمک،دوتابچه دارم ،دومی سزارین بوده شکمم خیلی مقاوم شده اب نمیشه    

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

منم شکم دارم ولی عمل نکردم نمیدونم چرا اب نمیشه

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ای کسانی که شکمتون روآب کردید بیاین ازتجربتون بگید ،من نمیخوام رون و ب اس ن م آب بشه،فقط شکمم وپهلوهام بازوهام راهی هست آیا؟    

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
منم شکم دارم ولی عمل نکردم نمیدونم چرا اب نمیشه

بعدزایمان بایدشکم بند میبستی ،من سراولی بستم ولی دومی،نشد خ گرفتار بودم نشد دیگه موند هی گنده ترم میشه

2714
عزیزم اگه راهی پیدا کردی به منم بگو شکمم مثله بشکه شده بعد زایمانم۰😢😢😢

چن وقته زایمان کردی؟

عزیزم حلقه بزن و طناب

حلقه روزی یه ربع طنابم روزی سیصد تا

بعدش هم پیاده روی سریع انجام بده

شکمتو بده تو و پیاده روی کن

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

تا 40 روز هم هلیله سیاه بخور با عسل

صبح ها بخور

هلیله سیاه بخر پودرش کن بعد اندازه نصف قاشق چایی خوری با عسل بخور

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
2706