2726

ما قبلا انجام می‌دادیم یه دفعه استکان خیلی حرکت می‌کرد همیشه هم سوالمون از هم این بود تو داری حرکتش میدی؟ 

و خیلی حرفای اون روحه جنه میاد چمیدونم دروغ بود. 

کسی اطلاعی راجع بهش داره؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

من تو راهنمایی با دوستام میکردم 😂😂تو زیر زمین مدرسه 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همیشه اون وسط یکی بود که نعلبکیو تکون بده. من تو گروه های دوستیمون خودم همیشه اینکارو میکردم 😂😂

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
من انجام دادم ، الان بگم کسی باورش نمیشه ولی دیدم دوتا جن رو 

یاخدا چطوری؟ 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

ای آمون بزرگ ........

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
همیشه اون وسط یکی بود که نعلبکیو تکون بده. من تو گروه های دوستیمون خودم همیشه اینکارو میکردم 😂😂

بله همیشه یکی بود که تکون بده انگشتام نو میذاشتیم تکون می‌خورد. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2706