2726
عنوان

خانم ها لطفا میشه بیاید

230 بازدید | 9 پست

من امروز موعدمه چند روزم هست انگار تهوع و تکرر ادرار و کمر درد بی سابقه ای دارم الان بیبی چک زدم انگار یه هاله افتاده  شما هم میبینید؟؟

لطفا اگه تجربه دارید بگید تو رو خدا

بنظرتون زود بیبی زدم؟

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
بابا خیلی زود بی بی زدی ..آز خون هم میگن دو سه روز از پریودت بگذره 

آخه یه سری میگن ده روز از رابطه گذشته باشه نشون میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من روز پریودم بی بی گذاشتم یک خط بود ...رفتم از خون ...نیلو گفت باید یک روز حداقل بگذره ...گفتم توروخدا خودم پولشو میدم هفتاد تومن یه آز رو دادم ...فهمیدم باردارم ..ولی بی بی چک اونقدر زود جواب نمی‌ده ..شاید برای بعضیا نشون بده ولی برای من که خارجی گرونترین هم بود جواب نداد 

2728
من روز پریودم بی بی گذاشتم یک خط بود ...رفتم از خون ...نیلو گفت باید یک روز حداقل بگذره ...گفتم تورو ...

من فردای موعد پریودم بی بی زدم کاملا پررنگ شد 

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا
من روز پریودم بی بی گذاشتم یک خط بود ...رفتم از خون ...نیلو گفت باید یک روز حداقل بگذره ...گفتم تورو ...

یعنی این بی بی چک من الان اشتباهه؟؟

اره هاله داره احتمالا بارداری دو روز دیگه دوباره بزن اگه باردار باشی پررنگ تر میشه

پس شما هم هاله رو دیدین! من میگم اگه نباشه همون یکم هاله هم نباید میوفتاد

کمرنگیش هم میگم شاید زود زدم کمرنگه باز بقول شما فردا پس فردا بزنم ببینم چی میشه

پس شما هم هاله رو دیدین! من میگم اگه نباشه همون یکم هاله هم نباید میوفتاد کمرنگیش هم میگم شاید زود ...

اره منم دیدم.زود زدی دو روز دیگه دوباره بزن ایشالا بارداری

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا