2726
دستت دردنکنه اتفاقا میخواستم وقت بگیرم ببرم پسرمو پیش مقدادی اما خیلی دیر وقت میده

تو که تهرانی برو حتما من اصفهانم یه پسر دارم خیلی بد شیر میخوره ۵ ماهشه خیلی کم میخوره امروز شوهرم گفت چرا این بچه رشد نمیکنه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو که تهرانی برو حتما من اصفهانم یه پسر دارم خیلی بد شیر میخوره ۵ ماهشه خیلی کم میخوره امروز شوهرم گ ...

عین من شوهرم الان باهام دعوا کرد و رفت میگه تکون نمیخوره هیچتغییری نمیکنه این اره باید ی جری وقت بگیرم برم

عین من شوهرم الان باهام دعوا کرد و رفت میگه تکون نمیخوره هیچتغییری نمیکنه این اره باید ی جری وقت بگی ...

غذای کمکی میتونی بدی سرلاک سوپ و ... البته بیشتر وزنگیری سال اول بر اساس شیره 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2728
عین من شوهرم الان باهام دعوا کرد و رفت میگه تکون نمیخوره هیچتغییری نمیکنه این اره باید ی جری وقت بگی ...

رفلاکسش پنهانه یا بالا میاره؟ خوابش چطوره؟ بیقراری و گریه اش چطوره؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

سلام من سیمیلاک کامفورت دو میدم.کلا سیمیلاک وزن اضافه نمیکنه.الان دو رو میدم.مزه بیسکویت میده.پسرم بهتر میخوره.هر هشت ساعتم یک و نیم سی سی روغن زیتون اضافه میکنم.دکترش اینطور گف.منتظرم ببینم تاثیر داره

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
سلام من سیمیلاک کامفورت دو میدم.کلا سیمیلاک وزن اضافه نمیکنه.الان دو رو میدم.مزه بیسکویت میده.پسرم ب ...

سلام منم اولین باره میخوام بخر وزن نمیده؟ بخوره دیگه وزن مهم نیست پس منم دورو بدم ؟ گفتم اول یکو بدم بعد دو ضرر نداره اینجوری؟

سلام منم اولین باره میخوام بخر وزن نمیده؟ بخوره دیگه وزن مهم نیست پس منم دورو بدم ؟ گفتم اول یکو بدم ...

نه.یک تا شش ماه جواب میده.بعد شش ماه بدنشون ب شیری که ویتامین و انرژی بالاتری داره نیاز داره.من یک و دادم.دکترش گف یک واسه شش ماهس.منم دورو خریدم.مزه شکلات و بیسکویت میده.انشاالله این یکیو میخوره

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

دکتر پسرم فوق تخصص نوزادانه.ایلیا رفلاکس خب شد.پونکه.ماهی ی بار میبرم پیشش.راضیم ازش.خیلی دقیقه.ولی راستش من حوصلم نمیگیره دونه دونه کاراشو انجام بدم

دکتر پسرم فوق تخصص نوزادانه.ایلیا رفلاکس خب شد.پونکه.ماهی ی بار میبرم پیشش.راضیم ازش.خیلی دقیقه.ولی ...

اسمش چیه؟ من گفتم شوهرم یک بخره😐 حالا میدم چون بگم دو بخر منو میکشه سگ اخلاق شده  یکشم خوشمزس؟ کاش بخوره خسته شدم دیگه راسی همه جا پیدا میشه؟

نسرین خالصی.یک مزه اپتامیل میده دقیقا.چون ایلیا اپتامیلم خورد.ولی نساخت بهش.ارع گرونتره ولی خیلیا دارن.حالا شوهر من میگه ولش کن نخوردم نخورد،کم اذیتش کن.چون خودشم لاغره.ولی من دوس ندارم لاغر باشه

نسرین خالصی.یک مزه اپتامیل میده دقیقا.چون ایلیا اپتامیلم خورد.ولی نساخت بهش.ارع گرونتره ولی خیلیا دا ...

عین منم منم دوس ندادم لاغر شه مگه مزه یک و دو فرق داره؟؟؟ ایشالا بچه توام جون بگیره بچه منم  سیاوشم تقریبا اپتامیلو دوس داشت اما دیر ی دیر شیر میخواست باهاش

عین منم منم دوس ندادم لاغر شه مگه مزه یک و دو فرق داره؟؟؟ ایشالا بچه توام جون بگیره بچه منم  سی ...

اره خیلی فرق دارع.الان هرکی ایلیارو بغل میکنه میگه چ بوی بیسکویتی میده.ولی یک مزش مث اپتامیله‌.انشاالله 

2706