2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پایین نیومده ثابت مونده رکود شده ولی مثلا شاید اونایی که پول لازم دارن و باید فوری بفروشن چون مشتری نیست قیمتارو تقریبا برگردوندن پایین تا مشتری بیاد

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

بله ولی تو محله ما شهرری خونه ها روزانه رفت بالا متاسفانه قبلا اینجا متری ۳ تومن بود الان شده متری ۱۰ تومن

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

انشالله،،،انشالله کمتر بشه،،،انشالله اجاره خونه ها کمتر بشن،،،،،انشالله سودجوهایی که مثل زالو خون مردم رو دارن میمکن به زمین گرم بخورن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

وایییی خدا کنه.

البته هرچقدرم ارزون بشه دیگه مثل سابق نمیشه که.ماها که با حقوق بخور نمیری زندگی میکنیم حتی اگه پایینم بیاد بازم نمیتونیم بخریم😥

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2706