2410
2553
عنوان

میشه با آی یو آی تعیین جنسیت کرد؟!

129 بازدید | 16 پست

🤔🤔🤔🤔

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

میشه ولی ۱۰۰٪ نیست 

درصد موفقیتش خیلی کمه چون اسپرمو‌می شورن و تعداد اسپرمو نصف می کنن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
میشه ولی ۱۰۰٪ نیست  درصد موفقیتش خیلی کمه چون اسپرمو‌می شورن و تعداد اسپرمو نصف می کنن

رژیم غذایی  بهتره یا آی یو آی!؟

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هر دو تاشو باهم انجام بدي بهتره چون تو آي يو اي دقيق روزي كه تخمكت ازاد ميشه اينكارو برات انجام ميد ...

از هزینش اطلاع دارین؟

رژیم غذایی  بهتره یا آی یو آی!؟

ببین عزیزم من یکسال رژیم داشتم حدودا ۳ ماهم خیلی سفت و سخت جنسیتو حدودا بهم احتمال دادن ولی ۱۰۰٪ نگفتن که راهنماییت کنم ❤️

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
ببین عزیزم من یکسال رژیم داشتم حدودا ۳ ماهم خیلی سفت و سخت جنسیتو حدودا بهم احتمال دادن ولی ۱۰۰٪ نگف ...

به جنسیت دلخواه رسیدی؟

2714
از هزینش اطلاع دارین؟

نه عزيزم من اطلاع ندارم

با يكي از كلينيك هاي ناباروري شهرتون تماس بگير هزينه ها و درصد موفقيتش رو نسبت به جنسيت دلخواهت بپرس

حتما از سه ماه قبل هم رژيم رو شروع كنين هم شما هم همسرتون

به جنسیت دلخواه رسیدی؟

توی احتمالی که دادن بله 

استارتر شما كه حامله اي

تیکر تولد دخترمه .....برا اطلاع خودم میخوام خانوم گل ..‌.

تیکر تولد دخترمه .....برا اطلاعاطلا خودم میخوام خانوم گل ..‌.

اگه براي پسر ميخوايي

از سه ماه قبل شروع كنين به كمر و شكم خودت و كمر شوهرت هم روغن سياه دانه بمالين

هر روز يه قاشق هم معجون دو سين (تركيب سياه و عسل) تو گوگل برن طرز تهيه اش خيلي راحته بخورين

اگه براي پسر ميخوايي از سه ماه قبل شروع كنين به كمر و شكم خودت و كمر شوهرت هم روغن سياه دانه بمالين ...

چند درصد احتمال رو بالا میبره؟! یه گل دختر دارم ...دوست دارم مامان یه آقا پسر هم بشم؟

2706