2737
2734
عنوان

دیشب انقد ترسیدم نمیتونستم بخوابم

465 بازدید | 26 پست

دیشب تی وی نگاه میکردیم شوهرم یهو بلند شد رفت دم در منم رفتم وای همسایه مون دعوا داشتن مرده زنش و میزد اونم داد میزد اصلا انقد سر و صدا کردن همه در و پنجرهای شکستن  من خیلی ناراحت شدم از  شب تا الان معده م درد میکنه چون معده م عصبیه ناراحت بشم دیگه خیلی درد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ماه رمضان اومدن اینجا مستاجر هستن  اصلا خونه نبودن تا این هفته اومدن و امشب قبلشم مهمون داشتن بعد از اون انقد داد و بیداد کردن  انقد زنه رو زد میخواستم بدم بگم توروخدا نکن بسه یعنی چجوری گریه میکرد انگار دارن ناخناشودرمیاوردن

2728
2738
زنگ میزدین ۱۱۰ تا حال اون دیوثو جا بیارن

اگه زنگ میزدیم نمیگرفتم ما بودیم؟من خیلی حالم بد شد بعد از دعوام دیدم زنه رفت بیرون انقد تند دربست هردو بچه مو از خواب پروند

انگار مرده موهای زنش و گرفته از این اتاق به اون اتاق میکشید حس کردم اینجوریه  

چقد بعضیها بی پدرو مادرن اخه اینا کجا بزرگ میشن که اینقدر وحشین والا حیوونا هم هوای جفتشونو دارن 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
زنگ میزدین ۱۱۰ تا حال اون دیوثو جا بیارن

تو همین سایت خیلیا واس دعوای زن و شوهر پلیس خبر کردن پلیس گفته ب ما ربطی نداره دعوا خونوادگیه یکی دوبار پلیس توپیده بهشون ک سرتون تو زندگی خودتون باشه 😕🙄🙄🙄🙄🙄ایرانه دیگ 

چقد بعضیها بی پدرو مادرن اخه اینا کجا بزرگ میشن که اینقدر وحشین والا حیوونا هم هوای جفتشونو دارن&nbs ...

اره والله بخدا شوهرم شوکه شده بود امشب انقد بد میزد یعنی انگار هرچی تو خونه بود شکست رو سرش زنه انگار  جون میداد زیر دستش

تو همین سایت خیلیا واس دعوای زن و شوهر پلیس خبر کردن پلیس گفته ب ما ربطی نداره دعوا خونوادگیه یکی دو ...

یه بار همسایه خواهرم دعواشون شده بود زنه رو زده بود و انداخته بود بیرون زنگ میزنن ۱۱۰ میان مرده رو با دستبند میبرن خواهرم با چشمای خودش دیده بود میگفت سروان یه سیلی به مرده زده برق از سرش پریده🤣🤣🤣

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706