2703
2553

خانما من دو هفته دیگه عروسی پسرخاله شوهرمه. 

یه لباس مجلسی بلند میخوام ک پشتش لخت باشه. کسی مدل قشنگی تو این مایه ها داره. اگه دارین عکسشو بفرسین خواهشا. 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
کدوم شهری؟

رفسنجان

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چگونه عکس بفرستم آیا من بلد نیستم!

همونجا ک میخوای نظر ارسال کنی 

بالاش کنار استیکر یه قاب عکس زده بزن روش 

بعد همونجا ک گفته عکس کلیک کن عکستو انتخاب کن بزن ارسال

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
همونجا ک میخوای نظر ارسال کنی  بالا بالاش یه قاب عکس زده بزن روش  بعد همونجا ک گفته عکس ...

همین کارو میکنم ولی هیچی نمیاد😳

من در کشوری زندگی میکنم که زیرآن پر از گنج ولی روی آن پر از رنج 
چگونه عکس بفرستم آیا من بلد نیستم!

تو قسمتی ک میخوای تایپ کنی ۴تا علامت بالاش هیت. دومی ک مثل عکسه رو بزن عکستو از گالری بفرس

2714