2733
2734
عنوان

شیرازی هاتشریف بیارید

70 بازدید | 3 پست

مامیخواهیم بیایم مسافرت شیراز ازکرمان بخواهیم بیایم چندساعت راه تاشیراز واینکه چه شهرهای تومسیرهستن

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

فکر کنم یه مسیری هست که از استان یزد وارد هرات و مروست میشید و میاید بوانات و از اونجا وارد استان فارس میشد که تا شیراز ۳ ساعت راهه ولی تا هرات که جزئ استان یزده نمیدونم‌چقدر راه دارید 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کرمان شهر بزرگ تا جایی که من میدونم سر راه نیست، جهرم و فسا و یکی دو تا شهر دیگه سر راه هستند 

البته بخش هایی از بافت های تاریخی استان فارس هم در همون مسیر هستند و می تونید برای بازدید برید

اگر از کرمان مستقیم بیایید تا جایی که حافظه من یاری میکنه و سال ها پیش رفتم حدود پنج الی شش ساعت

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2728