2726
عنوان

واسه کسایی ک میخوان طلاق بگیرن

2340 بازدید | 151 پست

من ازدواج دومم هست ی دختر دارم پیش‌خودمه الان 

دیروز شوهرم یکم میوه خرید بسکه من غر زدم البته گذاشته رو اوپن و میگه اینا شده ۳۰ هزار تومن همیشه این کارشه هرچی میخره میاد با غر میگه انقد شده ، عصری یکم میوه ها را شستم و گذاشتم رو‌میز خوردن و منم کار داشتم نخوردم فقط چایی خوردم پشت سرهم میگفت میوه تو بخور ، گفتم باشه کارهامو انجام بدم میخورم ، بعدش ک میوه هارو جمع کردم میگه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم بلايك تعريفيدي

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

گفتی ف رفتم فرحزاد 

تا تهش خوندم 😔

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

گیلاس ها رو‌همه رو شستی؟؟ اصلا ب خودت رسید؟؟ من یهو جا خوردم ،گفتم نه همش نبود بعدم گفتم مگه کدومشون بیشتر خوردند ؟ بچه خودشم پیش ماست ، هیچی نگفت بعد میگه بعد ازاین برا هر کدوم بذار ظرف جدا و بهشون بده وای منو میگی داشتم ظرف میشستم همینجور دستام شروع کرد لرزیدن خوب منظورشو فهمیدم، فقط واسه دختر من گفت چون خیلی میوه دوست داره انقد ک میوه دوست داره غذا دوست نداره بعدش دیگه محلش نذاشتم تا سوار ماشین شدیم ک بریم بچه هارو ببریم پیش مامان و باباشون...

2706