2726
عنوان

واسه کسایی ک میخوان طلاق بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 151 پست

عزیزم ناراحت نشو 

شاید واقعا منظوری نداشته

منم وقتی میرم خونه مادرشوهرم بچه جاریم هر چی میوه هست میخوره چون خیلی دوست داره طوری که به ما بزرگترا نمیرسه

منم بعضی وقتا حرصم میگیره که چرا اینجور میکنه

همیشه هم مادرشوهرم بهش گیر میده که کمتر بخور دیگه نخور به بقیه نمیرسه اما همیشه به دختر من میده چون دخترم کم میوه میخوره هواشو خیلی داره

بجای دلخوری همیشه ظرف میوه بچتو جدا بزار و بهش بگو که مامان الان فقط باید اینو بخوری یادش بده باهاش حرف بزن که بچتم قانع بشه

خواهش میکنم اشکال نداره پیش میاد فدای سرتون  فقط نمیخواستم که کاربرا چیزی بهتون بگن  نیا ...

ممنون که گفتید 🌷

من فک کردم خانوم هستید آخه اینجا خیلی ها رو دیدم که کاربریشون رو اسم همسر یا پسرشون میزنن یا کلی با خلاقیت اسم کاربری میزنن من دیگه اصلا به ذهنم نرسید  آقا باشید.

بازم عذر میخوام.

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون که گفتید 🌷 من فک کردم خانوم هستید آخه اینجا خیلی ها رو دیدم که کاربریشون رو اسم همسر یا پسرش ...

اشکال نداره گفتم فدای سرتون 

شرمندم نکنید نیازی به عذر خواهی نیست 

آخه اینجا خیلیا منو میشناسن که مرد هستم تعجب کردم 

* با تشکر فراوان *

ناراحت نباش  خواهر حتما منظوری نداشته  خواسته همه بخورن نه یه نفر همشون رو بخوره خونه ما هم همینجور مامان منم به همه به یه اندازه می ده می گه همه بخورن گرونه نمی شه هر زور خرید مطمئن باش اگه یه بچه دیگه داشتی تو هم به طور مساوی بین بچه هات تقسیم می کردی   دفعه بعد تقسیم کن به هر کدوم به یه اندازه بده شوهرت هم بدونه تو بین بچه ها فرق نمی ذاری 

2728
اشکال نداره گفتم فدای سرتون  شرمندم نکنید نیازی به عذر خواهی نیست  آخه اینجا خیلیا منو م ...

والا من نشناختم فک کردم اسم همسرتون رو کاربری زدید 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2706