1265
1273
عنوان

واسه کسایی ک میخوان طلاق بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 2047 بازدید | 151 پست

عزیزم ناراحت نشو 

شاید واقعا منظوری نداشته

منم وقتی میرم خونه مادرشوهرم بچه جاریم هر چی میوه هست میخوره چون خیلی دوست داره طوری که به ما بزرگترا نمیرسه

منم بعضی وقتا حرصم میگیره که چرا اینجور میکنه

همیشه هم مادرشوهرم بهش گیر میده که کمتر بخور دیگه نخور به بقیه نمیرسه اما همیشه به دختر من میده چون دخترم کم میوه میخوره هواشو خیلی داره

بجای دلخوری همیشه ظرف میوه بچتو جدا بزار و بهش بگو که مامان الان فقط باید اینو بخوری یادش بده باهاش حرف بزن که بچتم قانع بشه

خواهش میکنم اشکال نداره پیش میاد فدای سرتون  فقط نمیخواستم که کاربرا چیزی بهتون بگن  نیا ...

ممنون که گفتید 🌷

من فک کردم خانوم هستید آخه اینجا خیلی ها رو دیدم که کاربریشون رو اسم همسر یا پسرشون میزنن یا کلی با خلاقیت اسم کاربری میزنن من دیگه اصلا به ذهنم نرسید  آقا باشید.

بازم عذر میخوام.

شمع کج آخر بسوزد پرده ی فانوس را،،،قوم بی غیرت چه داند قیمت ناموس را...
ممنون که گفتید 🌷 من فک کردم خانوم هستید آخه اینجا خیلی ها رو دیدم که کاربریشون رو اسم همسر یا پسرش ...

اشکال نداره گفتم فدای سرتون 

شرمندم نکنید نیازی به عذر خواهی نیست 

آخه اینجا خیلیا منو میشناسن که مرد هستم تعجب کردم 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

ناراحت نباش  خواهر حتما منظوری نداشته  خواسته همه بخورن نه یه نفر همشون رو بخوره خونه ما هم همینجور مامان منم به همه به یه اندازه می ده می گه همه بخورن گرونه نمی شه هر زور خرید مطمئن باش اگه یه بچه دیگه داشتی تو هم به طور مساوی بین بچه هات تقسیم می کردی   دفعه بعد تقسیم کن به هر کدوم به یه اندازه بده شوهرت هم بدونه تو بین بچه ها فرق نمی ذاری 

اشکال نداره گفتم فدای سرتون  شرمندم نکنید نیازی به عذر خواهی نیست  آخه اینجا خیلیا منو م ...

والا من نشناختم فک کردم اسم همسرتون رو کاربری زدید 

1291
والا من نشناختم فک کردم اسم همسرتون رو کاربری زدید 

اشکال نداره 

خلاصه خوش شانس هستین که مورد هجوم همه جانبه از سوی کاربرای سایت قرار نگرفتین 😂

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
اشکال نداره  خلاصه خوش شانس هستین که مورد هجوم همه جانبه از سوی کاربرای سایت قرار نگرفتین 😂

تنها چیزی که ندارم تو زندگی شانس هست 

تنها چیزی که ندارم تو زندگی شانس هست 

واقعا ؟

چرا 

البته اگه فضولی نباشه میشه بگین 

واقعا ؟ چرا  البته اگه فضولی نباشه میشه بگین

والا اگه بقول شما کاربران نریزن سرم و بگن درد دل با آقایون 😶

زندگیم به بن بست خورده...

والا اگه بقول شما کاربران نریزن سرم و بگن درد دل با آقایون 😶 زندگیم به بن بست خورده...

چرا

1307
خیلی اذیتم کردن خونواده م اومدن خونمون بحث خیلی بدی کرد همسرم بی حرمتی حتی سلام هم بهشون نداد خونواد ...

خوب دلیل این کارش چی بود 

خیلی مفصله 

اها 

ببخشید اگه با یادآوریش ناراحتتون کردم 

1226
خواهش میکنم جزیی از زندگی هست متاسفانه

بله درسته 

استارتر خب چرا خودت رو انقد عذاب میدی

برو شکایت کن از شوهر اول درخواست نفقه بچه بده وظیفه اونه خب شوهر دوم هم حق داره!!!

اون مرده راحت داره زندگیش رو می کنه خرجی بچه اش رو هم نده؟! حتما می ره زن میگیره خوش هم میگذرونه!

شوهر دوم حق داره چون شما از نفقه بچه ات ک شوهر اول باید بده گذشتی

بگو وکیلت زنگ بزنه شوهر اول بگه یا نفقه بچه رو + نفقه معوقه اش پ میدی یا بچه رو می خوایم برگردونیم ب خودت

نزدیکی قریب الوقوع ظهور 👇(در مرورگر کپی کنید)                                               http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
چرا نمیخواد؟ ی ختم بردار ختم بسم الله خیلی خوبه 

ممنون عزیزم ⁦دهن بین هست بشدت  بخاطر حرف مردم یه عده میگن زنی که قهر کرده رو باید طلاق داد

1290