2726
عنوان

شوهرم رسما بهم گف😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 42 پست
باورمیکنی اصلا نمیدونم چجوری رژیم بگیرم ینی خیلی عجولم نتیجه زود میخام بعدش دیگ بی انگیزه میشم

خب با حذف برنج برای شامت شروع کن رژیمتو عزیزم

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
باورمیکنی اصلا نمیدونم چجوری رژیم بگیرم ینی خیلی عجولم نتیجه زود میخام بعدش دیگ بی انگیزه میشم

هزار مدل رژیم داریم ببین با کدوم راحت تری! یا اگه خودت نمیتونی برنامه ریزی کنی برو دکتر رژیم.

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا باید خودمو گول بزنم خودمم میرم جلو اینه بدم میاد چن باره بهم گفته شاید ایندفعه اینجوری گف ک یفکر ...

برو باشگاه عزیزم واسه خودتم خوبه ک لاغر باشی..واسش مهمی ک گفته لاغر شو...

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
2728

منم دقیقا همین وزن و قد رو داشتم الان دوهفته دارم تو خونه ورزش میکنم به نظرم خیلی بهتر شدم این برنامه رو دانلود کن مخصوص باسنه ولی در اصل شکم و پهلو و ران رو آب میکنه تا با سن زیباتر بنظر بیاد

منم دقیقا همین وزن و قد رو داشتم الان دوهفته دارم تو خونه ورزش میکنم به نظرم خیلی بهتر شدم این برنام ...

این چیه 

توگوگل سرچ کنم واسم میاد 

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 

ضمنا ۷۰٪ تغذیه مهمه و ۳۰٪ ورزش

بعنی اول باید رژیم غذاییت رو درست کنی

الکی باشگاه نرو

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
بچه هام کوچیکن شهر غریبیم نمیتونم برم

تو خونه ورزش کن حلقه بزن برقص...روزی نیم ساعتم ورزش کنی اوکیه...رژیم بگیر...

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
2706