1428
1411
عنوان

شوهرم رسما بهم گف😥😥😥😥😥

790 بازدید | 42 پست

من قدم ۱۶۰

وزنم ۶۵

خیلی شکم وپهلو زدم شوهرم بهم گف حالم بهم میخوره اینجوری شدی چیکارکنمم 😥😥😥😥😥بشدت برنج میخورم یعنی اگ ی شب نخورم احساس میکنم اصلا غذانخوردم وگشنم

متاسفم واسه شوهرت همین😐

جالبه ناراحتم نشدی!

اگه امضامو دیدی فقط یک لحظه به این فکر کن ک الان سالمی و با چشمات داری این متنو میخونی و میتونی با دستات تایپ کنی غصه نخور و نا امید نباش حتی همین دیدن ساده که واسه ما عادی شده ارزوی خیلی هاس پس بگو🌷خدایا شکرت❤️

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

رژیم بگیر ورزش کن 

بخاطر سلامتی خودت

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
1390

خودش سیکس پک داره؟

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

رژیم‌ بگیر خب!! به هر حال واسه هدفت باید سختی بکشی! اصلا شوهرتم نمیگفت خودت باید به فکرش باشی که وزنتو بیاری پایین

گروه آبی🦋 شروع : ۶۱.۸۰۰ 🦋 هدف اول  ۵۷ 🦋 هدف دوم ۵۴ 😀💪 i never lose.either i win or i learn 🌸🦄🧚‍♀️
1376

درازنشست بزن سی تا عصر سی تاشب

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
رژیم‌ بگیر خب!! به هر حال واسه هدفت باید سختی بکشی! اصلا شوهرتم نمیگفت خودت باید به فکرش باشی که وزن ...

باورمیکنی اصلا نمیدونم چجوری رژیم بگیرم ینی خیلی عجولم نتیجه زود میخام بعدش دیگ بی انگیزه میشم

چرا باید خودمو گول بزنم خودمم میرم جلو اینه بدم میاد چن باره بهم گفته شاید ایندفعه اینجوری گف ک یفکر ...

😐😐😐😐بازم خداروشکر خانوما انقدر قانع شدن فک کنم قراره دهه ۳۰ و ۴۰ دوباره تکرار شه 

اگه امضامو دیدی فقط یک لحظه به این فکر کن ک الان سالمی و با چشمات داری این متنو میخونی و میتونی با دستات تایپ کنی غصه نخور و نا امید نباش حتی همین دیدن ساده که واسه ما عادی شده ارزوی خیلی هاس پس بگو🌷خدایا شکرت❤️
1387
باورمیکنی اصلا نمیدونم چجوری رژیم بگیرم ینی خیلی عجولم نتیجه زود میخام بعدش دیگ بی انگیزه میشم

خب با حذف برنج برای شامت شروع کن رژیمتو عزیزم

♥️شیرین تر از عسل است  آن دو جام عسلی رنگ نگاهش♥️

هزار مدل رژیم داریم ببین با کدوم راحت تری! یا اگه خودت نمیتونی برنامه ریزی کنی برو دکتر رژیم.

گروه آبی🦋 شروع : ۶۱.۸۰۰ 🦋 هدف اول  ۵۷ 🦋 هدف دوم ۵۴ 😀💪 i never lose.either i win or i learn 🌸🦄🧚‍♀️
چرا باید خودمو گول بزنم خودمم میرم جلو اینه بدم میاد چن باره بهم گفته شاید ایندفعه اینجوری گف ک یفکر ...

برو باشگاه عزیزم واسه خودتم خوبه ک لاغر باشی..واسش مهمی ک گفته لاغر شو...

این ماه منم مامان میشم انشالله😍😍❤❤دوستان هر کی امضامو دید واسم دعا کنه..🙏🙏🙏
1339