2726
اگه نده چی😶

میده....منم مثل تو بودم سپردم بخدا....جوری جواب کارشون رو داد که هنوز تو شوکم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

خواهر جان تجربه خوودمو رو میگم. من یکیو نبخشیدم مدام به کاراش فکر کردم دقیقا یکی بدترش اومد تو زندگیم و شد شوهرم. هرچقدر منفی ها  و بدی هارو بیشتر رو کول خودت بار کنی کمرت بیشتر خم میشه آدمای منفی بیشتری میان سر راهت

۸ سال طول کشید تا اینو بفهمم. 

خودتو مشغول کارای دیگران نکن حتی اگر شدیدترین زخمارو زدن خودتو به چیزای بهتر مشغول کن و ازشون بگذر. 

نمیتونی ببخشی اشکال نداره ولی روشم زوم نکن چون هرچقد به منفی بیشتر فکر کنی بیشتر جذبت میشه

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو اوج روزای بدم،من انتقام و بخشش رو با هم تجربه کردم(نگید نمیشه که شد) اننقام بدترین حس دنیاست،پشی ...

بخشیدن خیلی سخته...‌خوشبحالت...معلومه قلب بزرگی داری

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
اگه نده چی😶

اطمینان ب خداوند در همه شرایط زندگی باید باشه برای آرامش خودت😊

میده شاید شما متوجه نشی یا نبینی 😊 بهتره بگذری..تا خداوند از تقصیراتت بگذره گلم

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
2728
یعنی بخشیدن بهترین کاره؟

بله البته باید بخشیدن از ته دل باشه(البته شما هم ببخشی کائنات و خدا تقاصش رو ازش پس میگیرن)

انتقام باعث میشه حس حس مظلومیت که خیلی هم شیرینه ای بین بره و حس ظالم بودن بهت دست بده

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
بخشیدن خیلی سخته...‌خوشبحالت...معلومه قلب بزرگی داری

گلم فکر نکنم داشته باشم خلاصه حس خوبیه

🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

به این فکر کن که کینه ی اون شخص مث یه کیسه ی پر ازباله ی بدبو همیشه همراهته و فقط و فقط داره تو رو اذیت میکنه....پس بندازش دور تا خودت راحت بشی

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹

گلم شاید چون حس انتقام رو دیدم و کنارشم بخشش بود تونستم وگرنه شاید منم نمیتونستم

سعی کن ببخش هر روز از ذهنت باید مایه بزاری

وای چقدر تاثیر گذار بود مرسی😍بازم بگو برام

خواهش میکنم گلم ..ما آدما رو می بخشیم نه به خاطر اینکه کار اونا رو فراموش کردیم فقط و فقط به خاطر اینکه خودمون لایق آرامش و آسایش روح و روانیم....نباید بار سنگین کینه ای که روی دوشمونه رو هم علاوه بر ظلم اون طرف تحمل کنیم.

تو لایق آرامشی بنداز بار کینه رو و سبک بال به زندگیت ادامه بده😍

واقعا؟چجوری بخشیدی من نمیتونم😶

نبخشیدم...هیچوقتم نمیبخشم....ولی اه و نفرینم نکردم...سپردمشون به خدا و دیگه رابطمو باهاش قطع کردم و به رفتاراشون بی توجه

عالی بود حرفات مرسی از انرژی مثبتت گلی خیلی😍

فدای تو عشقم...خودم خیلی دارم رو این قضیه کار میکنم.

خدا رو شکر بخشش حال خودمو بهتر کرده و این برای من خیلی ارزشمنده.

برات آرزوی آرامش میکنم😍