2410
2553
عنوان

ماشالا هیچکس انلاین نیست تا الان برای اولین بار بچم بیدار بود

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 44 پست
تخت نداره کل خونه در اختیارشه حتما یه خرابکاری هم میکنه من الکی خودم رو میزنم به خواب اما بعضی و ...

اره اگه شما خوابت ببره وروجك كار خطرناك كنه خطرناكه چ ميشه كرد لااقل وسايل خطرناكو دور كن درا رو قفل😶 بامزن ولى دردسر دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندوقتشه مال من پنج ماهشه

یک سالشه ماه بعد براش اش دندونیبپز ک دندوناش راحت دربیان اذیت نشه من کسی بلد نبود درست کنه خودمم همونجور بچم پدرش درومد تا دندون دراورد اسهال استفراغ شدید کلیم وزن کم کرد

اره اگه شما خوابت ببره وروجك كار خطرناك كنه خطرناكه چ ميشه كرد لااقل وسايل خطرناكو دور كن درا رو قفل ...

اره هرچیز خطر ناکو برداشتم ازون بابت خیالم راحته خدارو شکر

2456
ای خواهر من از ۲ صبح تا ۸ صبح بیداره س ماهشه

وااااااااای😑😑😑😑😑😑امید وار شیم پس راستی شربت تنظیم خواب کودک هست پیشنهاد میکنم بگیرین خوابشو تنظیم میکنه برای بچه هایی ک عادتشون دیر بخوابن یا بد خوابن خوبه

2714
تخت نداره کل خونه در اختیارشه حتما یه خرابکاری هم میکنه من الکی خودم رو میزنم به خواب اما بعضی و ...

چیزای خطرناکتونو بردارین هیچی نمیشه هوشیار بخوابین وقتی بچتون بیداره مه همش تو خوابوبیداریم انقدرم حال میده اما تا میاد چشمم گرم شه صداش درمیاد

عزیزم تاچه سنی میشه استفاده کرد؟؟؟

تا وقتی ک خوابش تنظیم بشه خودت میفهمی ک کی قطعش کنی گلم سه چهار ماهش بود بچه فامیلمون ک میداد بچش میخورد تاثیرشم میدید من خودم بچمو از ساعت 7 ب بعد نمیخوابوندم حتی اگه کله ب کله میرفت ساعت 11 ک میشد میخ. ابید امشب اشتباهمم همین بود ک 10 خوابید الان بخاطر همونه ساعت 11 میخوابه اکثرشم تا 12 نمیخوابونمش اینراهم مناسبه

تو گرفتی راضی بودی؟اسمش؟

شربت تنظیم خواب کودک از داروخونه بگیر منکه تاثیرشو رو بچه فامیلمون ک رفتو امد زیاد داشتیم دیدم امتحان کنینو بچتونو از ساعت 7تا 11 نخوابونین طرز استفادشم ایکه نیم ساعت قبل ساعت خوابش بده بهش مصلا 10 و

نیم

2706