1464
1411
عنوان

ماشالا هیچکس انلاین نیست تا الان برای اولین بار بچم بیدار بود

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 44 پست

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

خیلی سخته اگه صبحا بیشتربخوابم شوهرم دعوامیکنه چرااینقد میخوابی درک نمیکنن این مردا

بخدا همینجوریه یبار خودشونو شب بیدار نگه داریم میفهمن ک چه غذابیه بچه من ک 7 بیداره😥😥😥😥

1436
کاش یکجا میموند مشکل همون شلوغ بودنشه یبار ولش کردم توخونه دیدم اشپزخونه شده یکی بازردچوبه 

واى خدا چقد دردسر دارن😕 من فعلا طاقتشو ندارم، انشاالله زودتر بزرگ ميشه كمتر اذيت ميكنه🙏🏻

ساكت بازى كنه كه مشكلى نيس شما نرده هاى تختشو بكشيد بگيريد بخوابيد

تخت نداره

کل خونه در اختیارشه

حتما یه خرابکاری هم میکنه

من الکی خودم رو میزنم به خواب

اما بعضی وقتها واقعا خوابم میبره

مامانمم همش دعوام میکنه کع این اخرش یه اتفاقی براش میوفته

1485
تخت نداره کل خونه در اختیارشه حتما یه خرابکاری هم میکنه من الکی خودم رو میزنم به خواب اما بعضی و ...

اره اگه شما خوابت ببره وروجك كار خطرناك كنه خطرناكه چ ميشه كرد لااقل وسايل خطرناكو دور كن درا رو قفل😶 بامزن ولى دردسر دارن

چندوقتشه مال من پنج ماهشه

یک سالشه ماه بعد براش اش دندونیبپز ک دندوناش راحت دربیان اذیت نشه من کسی بلد نبود درست کنه خودمم همونجور بچم پدرش درومد تا دندون دراورد اسهال استفراغ شدید کلیم وزن کم کرد

اره اگه شما خوابت ببره وروجك كار خطرناك كنه خطرناكه چ ميشه كرد لااقل وسايل خطرناكو دور كن درا رو قفل ...

اره هرچیز خطر ناکو برداشتم ازون بابت خیالم راحته خدارو شکر

1474
ای خواهر من از ۲ صبح تا ۸ صبح بیداره س ماهشه

وااااااااای😑😑😑😑😑😑امید وار شیم پس راستی شربت تنظیم خواب کودک هست پیشنهاد میکنم بگیرین خوابشو تنظیم میکنه برای بچه هایی ک عادتشون دیر بخوابن یا بد خوابن خوبه

تخت نداره کل خونه در اختیارشه حتما یه خرابکاری هم میکنه من الکی خودم رو میزنم به خواب اما بعضی و ...

چیزای خطرناکتونو بردارین هیچی نمیشه هوشیار بخوابین وقتی بچتون بیداره مه همش تو خوابوبیداریم انقدرم حال میده اما تا میاد چشمم گرم شه صداش درمیاد

1508