1345
1363

تا الان بیدار بود شب نیم ساعت بیرون بودیم خوابش برد ساعت دهونیم دیگه نخوابید تا الان 

قراره تازه با مادرشوهرمینا بریم امام زاده داوود اما دلم نیست خیلی اذیت میکنه همش باید دنبالش باشم دوست دارم برم اما میدونماز چشمم میاره

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

چند سالشه؟ پسر منم ديشب تا ساعت ١ دور خودش چرخيد تا بخوابه برا اولين بار

سلام اقـــــا🖤                                                                                    ك الان رو ب روتونم🖤 من اينجامُ ... زيارت نامه ميخونم🖤😭 حسين جانم🖤 بذار سايت هميــــشه  رو سرم باشه🖤قـــرار ما شب جمعه حـــــرم باشه🖤😔                                                                      🖤يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين عليه السلام🖤
1350
1376
یک سالشه بچم خیلی بده عوضی از خواب سیر شده بود

اخي نگو اينجوري

نميدونم چرا اينجا همه بچهاشون بيدارن تا ديروقت😁 حسابي خستش كن تا شب راحت بخوابه ي ساعت قبل خوابشم ميتوني ببريش حموم سبك بشه

سلام اقـــــا🖤                                                                                    ك الان رو ب روتونم🖤 من اينجامُ ... زيارت نامه ميخونم🖤😭 حسين جانم🖤 بذار سايت هميــــشه  رو سرم باشه🖤قـــرار ما شب جمعه حـــــرم باشه🖤😔                                                                      🖤يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين عليه السلام🖤
اخي نگو اينجوري نميدونم چرا اينجا همه بچهاشون بيدارن تا ديروقت😁 حسابي خستش كن تا شب راحت بخوابه ي ...

نه بابا شوخی میکنم اون ساعت 11 خوابه اما کل خونههه رو هواس🤭😂

1226
نه بابا شوخی میکنم اون ساعت 11 خوابه اما کل خونههه رو هواس🤭😂

خونه اي ك توش بچه داره مرتب بودن در ان حرام است حراااااام😁

من نميدونم يعنى برقم خاموش كنيد خودتونو به خواب بزنيد بازم بچه بيدار ميمونه؟!

بله

اولا مو میکشید و گریه میکرد

الان ساکت بازی میکنه

از یازده و نیم چراغ خاموش بود تا نیم ساعت پیش خوابید!!!

1339