2726
عنوان

خونمون اصلا امنیت نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 30 پست
میترسم دخترم زیر اوار بموونه یه روز

انشالله که همچین اتفاقی هیچوقت نمیفته.. اگه واقعا ندار باشی توکلت ب خدا باشه چه تو چادر چه تو خرابه چه تو کاخ ازتون محافظت میکنه..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
عزيزم اون حرف پدرت باعث شده انرژي منفي درونت شكل بگيره.اين حرفارونزن زن مقدس ترين هديه ي خداست مخصوص ...

وقتی هیچ مشتری نداره به کی بفروشم خواهر به همون خدای که خلقتمدکرده کنار زمین ما دوتا تیکه زمین دیگه بود که صاحبش در فروش کرد به سه روز نرسیدکه فروش  رفت اما زمینای ما دریغ از یه مشتری میدونم اگه زمینم مال کس دیگه ای بود تاحالا صدبار فروش رفته بود اما من اقبال سیاه من نحس نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که همچین اتفاقی هیچوقت نمیفته.. اگه واقعا ندار باشی توکلت ب خدا باشه چه تو چادر چه تو خرابه ...

من پیر شدم از استرس شبانع روزی ازین که دخترم طوریش بشه من نالایق هیچ کاری ازم برنمیاد 

2728
روز به روز دارع شکاف دیوارها بیشتر میشه به باد بنده کوخدا چرا یه مشتری برازمینمون نفرستاد تا کمی دلم ...

ازون حرفا نزن‌‌.. خدا بنده های خوبشو سخت تر ازمایش میکنه‌‌‌.. سختی میده بهشون.. من خودم یکساله منتظر بچه م.. بقدری سختی کشیدم ک نپرس.. همش میگم خدایا مگه چیز بدی ازت میخام؟ مگه خواسته نابجایی دارم؟ الان من میگم کاش بچه داشتم ولی خونه م داغون بود.. ولی نمیشه ک.. هنوز نداده.. ینی قسمت نبوده به صلاحم نبوده انشالله به وقتش میشه.. همه مشکل دارن فقط شکلش فرق میکنه..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
کار من از یه می دو می گذشته خواهر خدا چاره ساز راهم نشد دیگه از کتاب چه توقعی میشه داشت 

تو اون کتاب خدا رو یجور دیگه میشناسی.باور کن اثر داره

بجای موندن تو نی نی سایت همین الان دانلود کن بخونش

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
ازون حرفا نزن‌‌.. خدا بنده های خوبشو سخت تر ازمایش میکنه‌‌‌.. سختی میده بهشون.. من خودم یکساله منتظر ...

والا از روزی کع یادمه دارم امتحان پس میدم یکی از یکی بدتر بزرگتر چزا همه امتنحانا ماله منه 

تو اون کتاب خدا رو یجور دیگه میشناسی.باور کن اثر داره بجای موندن تو نی نی سایت همین الان دانلود کن ...

چشم روچشم من خیلی دوست داشتم خدا باهام دوست بود نماز میخوندم ذکرش میگفتم اما نمیذاره نزدیکش بشم 

[QUOTE=96902291]وقتی هیچ مشتری نداره به کی بفروشم خواهر به همون خدای که خلقتمدکرده کنار زمین ما دوتا تیکه زمین دیگه ...[/QUOTE]

نزن اين حرفو گلم توكل به خدا كن.خودت. را به خدا نزديكتر كن انشالله خدا خودش كمكتون ميكنه بخدا يه وقتايي خدايهو درهاي رحمتشو باز ميكنه آدم انگشت به دهن ميمونه

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
چشم روچشم من خیلی دوست داشتم خدا باهام دوست بود نماز میخوندم ذکرش میگفتم اما نمیذاره نزدیکش بشم  ...

تو یه قدم بردار ببین خدا چند قدم میاد سمتت.

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
[QUOTE= 96902291 ]وقتی هیچ مشتری نداره به کی بفروشم خواهر به همون خدای که خلقتمدکرده کنار زمین ما دو ...

الان سی ساله منتطره رحمتش هستم اما هر بار هر دری باز شد فقط بلا بارید من از بچگی زجر کشیدم به خدا الان اونقد بی طاقت شدم که دیروز توبانک واسه حرف کارمند بانک جلو همه زدم زیر گریه همه نگام میکردن دلم میخواس همونجادبشینم ساعتها گریه کنم 

تو یه قدم بردار ببین خدا چند قدم میاد سمتت.

برداشتم نمازم سروقت خوندم نزدیک بود شوعرم از کار بیکار بشه نمازم ترک کردم برگشت سر کار ذکر میگفتم گره میوفتاد به کارم صدبار امتحان کردم نمیشه نمیراره نزدیکش شم چون نحسم 

برداشتم نمازم سروقت خوندم نزدیک بود شوعرم از کار بیکار بشه نمازم ترک کردم برگشت سر کار ذکر میگفتم گر ...

خدا هیچ چیز بدی نیافریده

هرچی ک آفریده کامل آفریده.

نحسی و بدی جایی هست ک خوبی نباشه.

وگرنه خدا نحسی رو نیافریده.

کاش ب حرفم گوش میدادی اون کتاب رو میخوندی

باور کن یجور دیگه خدا رو میشناسی.

اصلا کتاب مذهبی یا قلمبه سلمبه ای نیست.

خیلی روون و ب زبان عامیانه ست.

از زبان ی خانومیه ک دوره های آموزشی میذاشته و تجربه هاشو کتاب کرده

باور کن اگه با دلت بخونیش تاثیرزیادی تو افکارتو زندگیت میذاره 

عزیزم باور کن تا زمانی که فکر میکنی نحسی همینه اوضاعت. فکرتو نسبت به خودت تغییر بده . میدوتی چرا زمینتون فروش نمیره؟ چون خودت دائم داری انرژی منفی میدی . از همین حالا بگو قطعا زمینمون فروش میره . دنیا تمام تلاششو میکنه تا فروش بره .. میدونم چقدر مشکلات مالی آزار دهنده هستن .چون همه درگیرشیم ولی چ میشه کرد . گاهی اینقدر سخت میشه که بیخیال همه چی میشی. ولی میگذره . به حق حضرت زهرا خدا گره از کارت باز میکنه

2706