2733
2734
عنوان

خونمون اصلا امنیت نداره

470 بازدید | 30 پست

تمام دیوارهاش مملو از ترکهای بزرگه خیلی میترسم خراب بشع رو سرمون ازطرفی مال پدر شوهرمه  ما یه تیکه زمین گرفتیم بسازیم اما با کدوم پول هرچی این سر اون سر زدیم دوتا وام گرفتیم اما بیفایده اولی که بایدخودمون ازجیب خرح کنیم تا قسطش ازاد بشه دومی هم که فقط پول میلگرداش میشه از طرف دیگه یک ماه دیگه باید یه چک شش میلیونی پاس کنیم دریغ از یه قرون پس انداز چرا مشکلات زندگیم تموم نمیشه یه تیکه زمین خارج شهر داشتم گذاشتمدبرا فروش اما دریغ از یه مشتری خدا یا چرا اینقد عذابم میدی دارم  دق میکنم با حقوق کارگری ماهی 1800 چه خاکی سرم کنم 

عزیزم برای خونه ساختن حداقل باید پول نصف ساختش رو نقد داشته باشی .چجوری با این حقوق جرات کردی همچین کاری بکنی. نمیشد بجای زمین یه آپارتمان جمع و جور بگیری؟ 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

همه تو زندگیشون مشکل دارن گلم ما هم برج هشت هفت تومن قسط ماشین و بیمه اش .سه تومنم یه جا قسط داریم واله هزار تومنشم نداریم میگیم خدا بزرگه میرسونه اینم اضافه کنم حقوقمون در حد شماست با یه عالمه فسط😏😏

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
اگر دردم یکی بودی چه بودی

بیخیال گلم خدا بزرگه به حرف پدرتم اهمیت نده ‌.گرونی و این بدبختیا رو همه داریم چه ربطی به نحسی داره

عزيزم اون حرف پدرت باعث شده انرژي منفي درونت شكل بگيره.اين حرفارونزن زن مقدس ترين هديه ي خداست مخصوصا كه مادر هم هستي.بنظرم بجاي ساخت و ساز دوتا زمينهاتونو باهم بفروشيد ويه خونه نقلي بخريد.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
میترسم دخترم زیر اوار بموونه یه روز

نترس هیچی نمیشه ما هم تو منازل سازمانی هستیم بقران اونروز که زلزله اومد دیوارامون صدا تق تقشون میومد گفتم تموم شد مردیم شانس اوردیم ثانیش کم بود تا دو ساعت دستام میلرزید

2706