2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بعضی وقتا اینقدر سفیدم و خوب بعضی وقتا کدر و بی رنگ و زشت و حتی کمی سیاه و کبود😆😆😆😆

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

کمبود خواب و اب باعث زتشی میشه

من وقتی کم خواب باشم زشت میشم .ولی وقتی استراحتم کامل باشه میوه و اب زیاد خورده باشم حس میکنم پوستم خیلی لطیف و خشگل شده

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

من به نظر خودم  همیشه خووشگلم😉ولی تو عکسا زشتم فک کنم عکسا به واقعیت نزدیکتر باشه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
آره، دقیقا منم همینطوریم. واینکه تو آینه خوشگلیم. تو عکس نه

روانشناسا میگن  چیزی ک در واقعیت هستین خیلی قشنگتر از اون چیزیه ک توی آینه از خودتون میبینین🤭😎

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2706