2733
2734

دکتر رفتم برا پسرزایی. فرستاد سونو روز11فولیهام9بودن و روز15 باز 10یعنی رشدنکردن و لتروزول نوشت. کسی این شرایطو نداشته؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم باورت میشه به ذهنم خطور نکرد. لتروزول هرکی خورده دختراورده من رزیمم براپسربه دکترگفتم کل ...

چه جالب من اصلا با این داروها آشنایی ندارم، ان شاالله که فرزندت صحبح و سالم باشه

خدایـــا شکـــرت
2728

از روز 8 پریودی پیاز پوست نارنجی رو بردار 5 قسمت کن با پوستش تو یک لیوان آب جوش 5 دقیقه بجوشون، بعد بخور، هر روز تا روز تخمک گذاریت که دیگه نخور. فولیکولت از بالغم، بالغتر میشه، فعلا قرص نخور. انشاا باردار میشی،نشد ماه دیگه این کار رو انجام بده.

از روز 8 پریودی پیاز پوست نارنجی رو بردار 5 قسمت کن با پوستش تو یک لیوان آب جوش 5 دقیقه بجوشون، بعد ...

پیاز باپوست بحوشونم؟ من دارو گیاهی میخورم اخه تخم و ریشه کاسنی میجوشونم و.... دارونخورم و بالغ نشه میفته دوماه دیگه ننیشه داروهم بخورم کاری که گفتینم انجام بدم؟ لتروزول دخترزایی میاره شنیدم دودلم بخورم! 

پیاز باپوست بحوشونم؟ من دارو گیاهی میخورم اخه تخم و ریشه کاسنی میجوشونم و.... دارونخورم و بالغ نشه م ...

ببین بهت بگم کاسنی که میخوری در جا دختر میکنه،این اشتباه رو جاری منم کرد،بچه دومش دختر شد،کاسنی رو مرد باید بخوره،تازه بازم شک دارم، می خوای پسر بیاری، اصلا کاسنی نخور،من رژیمی که داشتم، حتما هر غذایی که می خوری،روش یکم پودر فلفل سیاه بزن، لبنیات رو بکل حذف کن،صبحانه اگر خواستی یکم پنیر با خرمای مشکی لایه نون بذار بخور، موز،سیب،گوشت بوقلمون،گوشت گوسفندی برای خورشت،بخور،مرغ خیلی کم بخور، گردو اصلا نخور،پسته شور،بخور،خیارشوری که توش سرکه نزده باشن بخور، تخم آفتابگردان شور بخور، پیاز پوست نارنجی رو حتما با پوست  بجوشون، 5 دقیقه توی یک لیوان آب جوش،بجوشون، بعد نیم گرم بخور، یکبار در روز تا روز تخمک گذاریت، دیگه نخور،تا پریود بعدی، شوهرت یکساعت قبل اقدام قهوه ، نسکافه، شیرین بده بخوره، خودتم قبل اقدام یک قاشق جوش شیرین بریز تو دو لیوان آب باهاش فقط خودتو بشور و پاک کن،هر روز چایتو با عسل و یا خرما بخور،فعلا قرص نخور ببین نتیجه میگیری،من که با یکبار پیاز نتیجه گرفتم،فقط الان کاسنی زیاد خوردی،پسر می خوای این ماه اقدام نکن.جدی میگم کاسنی برخلاف حرف ها دختر می کنه.

2738