2703
2553
عنوان

لطفا اونایی که مهریه میگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 161 پست
آشتی میکنین

ایندفعه یاطلاق میگیرم یاتعهد میگیرم.....سه ساله اسیرم کرده....به قاضی میگم همه ی اینارو....

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پستتو پاک کن

توی هر دو تا پیامی که ریپلای کردی شماره همسر این خانم کااااامل نشون داده شده.... گفتم به هردوتون بگم بدونید... 

الان نمی‌خوام تو این شرایطت بهت حرفی بزنم ناراحت بشی ولی راستش من فکر میکنم اینکه هفت ماه پیش توی عقد رفتی مهریه تو اجرا گذاشتی ولی قصد طلاق نداشتی، خیلی ذهنیت بدی ازت ساخت جلوی شوهرت.... و شاید اون همه دعوای رودررو با مادرشوهر و خواهرشوهرت نباید میکردی و سیاست بیشتری میخواست.... اینا رو‌خواهرانه برای آینده ات گفتم.... امیدوارم برای هر دوتون اتفاقات خوب بیفته ....

توی هر دو تا پیامی که ریپلای کردی شماره همسر این خانم نشون داده شده.... گفتم به هردوتون بگم بدونید.. ...

ممنون عزیزم نمیخواستم این کارو کنم....پدرش گفت برید شکایت کنید به غرور بابای من برخورد

2456
ایندفعه یاطلاق میگیرم یاتعهد میگیرم.....سه ساله اسیرم کرده....به قاضی میگم همه ی اینارو....

آخه بدبختی اونجاس به تعهد هم میشه عمل نکنندمن تعهد داد که خونه جدا برام بگیره تو یه ساختمونیم الان قشنگ با دلیل و منطق قانعم کرده که نگیره منم نمیتونم هرروز برم شکایتش کنم که 

فکرکردی خیلی سخته عمل نکنن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
آخه بدبختی اونجاس به تعهد هم میشه عمل نکنندمن تعهد داد که خونه جدا برام بگیره تو یه ساختمونیم الان ق ...

ای بابا خاک برسرا مردا اه اعصابم داغون شد.....

ای بابا خاک برسرا مردا اه اعصابم داغون شد.....

نگران نباش شوهر منم درخواست اعسار داد،مشاوره رفتیم جلسات دادگاه هم دوجلسه تشکیل شد ولی آشتی کردیم

خدابزرکه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2714
ممنون عزیزم نمیخواستم این کارو کنم....پدرش گفت برید شکایت کنید به غرور بابای من برخورد

دلیلت رو می‌دونم فقط از دید نفر سوم گفتم.... نمی‌خوام بهت عذاب وجدان بدم فقط میخوام حواست رو در آینده بیشتر جمع کنی روی تصمیماتی که می گیری....

نگران نباش شوهر منم درخواست اعسار داد،مشاوره رفتیم جلسات دادگاه هم دوجلسه تشکیل شد ولی آشتی کردیم خ ...

خانوادم نمیزارن اشتی کنم بابام میگه فقط طلاق اسم اشتی میارم دادمیزنه...گرچه اونم راضی به طلاقه

😂😂😂😂 ببخشید خندم گرفت 🙀 اره واقعا خیلی مسخرس هر کاری بخوای بکنی یه بدبختی داره

اره روانیمون کردن منقرض شن راحت شیم😕😕😕

فک کنم هم خودت هم همسرت از اونایی هستین که اجازه دخالت بزرگترا رو به زندگیتون از همون اول دادین

اره واقعا اون دهن لق من ازاون بدتر منم رفتم دادخواست تامین خواسته دادم😓😓😓برم پس بگیرم؟

2706