2737
2734
عنوان

لطفا اونایی که مهریه میگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1848 بازدید | 161 پست
درخواست مهریه دادم ولی اون گفت ندارم هرچی داشت ونداشت زد به اسم برادربزرگش چندین بارشکایت کردم درخو ...

منم خواستگار دارم الان....ولی نمیتونم اینو راحت ولش کنم...خب میزاشتی قسطی کنه....نفقه اجرا میزاشتی

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداوند خودش دلت رو اروم کنه فاطمه جان🌹🌹🌹🌹 شب میشه این صبح ؛ باز میشه این در صبر داشته باش🌹

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
2728
خداوند خودش دلت رو اروم کنه فاطمه جان🌹🌹🌹🌹 شب میشه این صبح ؛ باز میشه این در صبر داشته باش🌹

وای ممنون😢💟💗💖

☹☹☹☹☹☹اره سخته مخصوصا وقتی زیر یه سقف باشین چون ازطریق نفقه ام نمیشه اذیتش کرد

آره واقعا 

منکه براش خیلی ناراحت شدم ، 

همه ناامیدش کردن اونم چون دوست نداشت دست خالی برگرده خونه ی پدرش ، دیگه تصمیم گرفت برگرده سرخونه و زندگیش.

اره دادخواست تامین خواسته لیست اموالشو درمیاره

حالا که برگشتم لیست اموالش که قبلا دادم توقیفم شده که ، به خدا ۴ ماهه هر روز میگم این برا مهریه برگشته یا نه؟ خسته شدم ، خدا به تو هم صبر بده گلم ، هنوز عقدی بچه نداری خودت میفهمی مرد زندگی هست یا نه ؟ محکم باش خودت رو گول نزن فقط حقیقت رو ببین اگه مقصر تویی کوتاه بیا نیستی فکر اینکه اون تغییر میکنه نباش که..

2738
خب چرا بزرگش کردین؟قابل حل نبود؟ الانم نمیشه درستش کنی؟

طرفم نمیخواد درست بشه....متاسفانه راهی ندارم جز سکوت وصبر....سپردم دست سرنوشت

بعدیه روز خالم گفت تاکی میخوای بشینی زیرمهریه واگذارش کن به حضرت ابوالفضل بگو مهریمومیبخشم به حضرت ابوالفضل میبخشم زه طفل شش ماهه ببر بخور ببینم ازگلوت پایین میره

بعدبیا با ارامش وحوصله ب زندگیت فکرکن الان جوونی گزینه های خیلی بهتری داری برای ازدواج اماسنت بگذره چی

از خودش چ خیری دیدی ازپولش ببینی...دیدم درسته تابشینم مهریه بده هم سنم میره بالا هم اعصابم خسته میشه

تازه اونم اگ بده قسط بندی بشه کلی عذابه هردفعه بایدبرم دادگاه بچرخم ببینم داده یان....

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
آره واقعا  منکه براش خیلی ناراحت شدم ،  همه ناامیدش کردن اونم چون دوست نداشت دست خالی بر ...

اره واقعا زور داره مهریه نگیری😞😞😞😞

وای ممنون😢💟💗💖

از اون شبی که باهاتون صحبت کردم توی پیام براتون هر شب دعا میکنم ک خداوند ارامش و بهتون برگردونه. خدا مهربون تر از این حرفاست عزیزم پس بسپر به خوش

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
حالا که برگشتم لیست اموالش که قبلا دادم توقیفم شده که ، به خدا ۴ ماهه هر روز میگم این برا مهریه برگش ...

خب کارخوبی کردی....نمیدونم ولی سعی کن فکرای منفی نکنی....منم مقصربودم ولی اونم بود ۵۰ ۵۰ تقریبا

الان دوباره ازدواج کردی؟

اره عزیز

چندماه بعدطلاقم با همسرم اشناشدم وعقد کردیم

واقعاخداروشکر چون پیش همسرم ارامشی دارم ک باهیچ ثروتی عوضش نمیکنم

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
2706