2703
2553
عنوان

لطفا اونایی که مهریه میگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 161 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فداتشم 🌷🌷 یه خونه داشت که زده بود به اسم باباش درواقع نتونس ثابت کنه که طرف خونه داره. شوهرش خود ...

ممنونم عزیزم مرسی که کامل جواب دادی❤واسه منم خودشو بدبخت وفلک زده جلوه داده....میترسم ۸ماه یه سکه بشه بدون پیش قسط

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2720
یه کانون وکلا هست نزدیک چهار راه منوچهریه رایگانه خواستی  برو مشاوره بگیرد

امروز رفتم صحبت کردم بامشاور حقوقی گفت معمولا سه چهارتا درنظرمیگیرن....بعد شما میدونی چجوری میتونم عسرو حرج خودمو ثابت کنم؟

ممنونم عزیزم مرسی که کامل جواب دادی❤واسه منم خودشو بدبخت وفلک زده جلوه داده....میترسم ۸ماه یه سکه بش ...

نه مطمعن باش پیش قسط داره. سکه من 14 تاس .خواستم اجرا بزارم پرسیدم گفتن 4 تا پیش قسط داره ماشالله برا تو که زیاده. 

فاطمه خدا کمکت کنه . من نتونستم کفش آهنی پام کنم پله دادگاه بالا پایین کنم پشتوانه ندارم بایه بچه کوچیک مجبور شدم برگردم.

خدا کمکت کنه نشکنی طاقت بیاری.اذیت نشی.خدا قوت قلب بهت بده. 

هرچی آرزوی خوبه مال تو🌷🌷

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱
نه مطمعن باش پیش قسط داره. سکه من 14 تاس .خواستم اجرا بزارم پرسیدم گفتن 4 تا پیش قسط داره ماشالله بر ...

ممنونم عزیزم....انشالا انرژیه دعای خوبت برگرده به زندگیت😗😗من دوستش داشتم😔😔😔ولی خب...مرسی 💐💐🌹🌹

امروز رفتم صحبت کردم بامشاور حقوقی گفت معمولا سه چهارتا درنظرمیگیرن....بعد شما میدونی چجوری میتونم ع ...

میخای بیا شنبه صبح نوبت بگیرم واست تو کانون وکلا و رایگان هم هست

2714
ممنونم عزیزم....انشالا انرژیه دعای خوبت برگرده به زندگیت😗😗من دوستش داشتم😔😔😔ولی خب...مرسی 💐💐🌹 ...

عزیزم ممنون. کار به مهریه برسه مجبور شه پیش قسط بده دوباره میاد طرفت تا ببخشی. اما این دفعه راحت نبخش. اگه بتونی تو دادگاه ازش تعهد بگیری که عالیه.

نگران نباش اصلا فکر نکن با دادگاه رفتن حتما به طلاق میرسین. قانون بهش فشار وارد میکنه تو فشار مهریه که بیفته خودش میفهمه چه خبره. 

انشالله این روزا برات یه خاطره بشن.یه روز با شوهرت به این روزاتون بشینید بخندید.فقط مشکل تو نامزدی طولانیه . انشالله حل میشه میری سر زندگیت دیگه خانواده اش نمیتونن زیاد روش تسلط داشته باشن.عزیزم غصه نخور خودتو سرگرم کن بالاخره که سرش به سنگ میخوره مادر خواهر که براش زن نمیشن بالاخره تو دلش میگه یه فاطمه نامی چقد منو دوست داشت یادت که میفته . 

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱
عزیزم ممنون. کار به مهریه برسه مجبور شه پیش قسط بده دوباره میاد طرفت تا ببخشی. اما این دفعه راحت نبخ ...

ممنون😔😔😔😔😔😔مرسی که بهم روحیه میدی❤❤❤نابودشدم من تواین سه سال....پدرمادرم پیرشدن....سپاس🌷

2706