1265
1292
عنوان

لطفا اونایی که مهریه میگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1632 بازدید | 161 پست
آخه بدبختی اونجاس به تعهد هم میشه عمل نکنندمن تعهد داد که خونه جدا برام بگیره تو یه ساختمونیم الان ق ...

ای بابا خاک برسرا مردا اه اعصابم داغون شد.....

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
ای بابا خاک برسرا مردا اه اعصابم داغون شد.....

نگران نباش شوهر منم درخواست اعسار داد،مشاوره رفتیم جلسات دادگاه هم دوجلسه تشکیل شد ولی آشتی کردیم

خدابزرکه

خدایا دستم را محکمتربگیر ....من به قدرتت ایمان دارم ...

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

ممنون عزیزم نمیخواستم این کارو کنم....پدرش گفت برید شکایت کنید به غرور بابای من برخورد

دلیلت رو می‌دونم فقط از دید نفر سوم گفتم.... نمی‌خوام بهت عذاب وجدان بدم فقط میخوام حواست رو در آینده بیشتر جمع کنی روی تصمیماتی که می گیری....

1291
نگران نباش شوهر منم درخواست اعسار داد،مشاوره رفتیم جلسات دادگاه هم دوجلسه تشکیل شد ولی آشتی کردیم خ ...

خانوادم نمیزارن اشتی کنم بابام میگه فقط طلاق اسم اشتی میارم دادمیزنه...گرچه اونم راضی به طلاقه

😂😂😂😂 ببخشید خندم گرفت 🙀 اره واقعا خیلی مسخرس هر کاری بخوای بکنی یه بدبختی داره

اره روانیمون کردن منقرض شن راحت شیم😕😕😕

فک کنم هم خودت هم همسرت از اونایی هستین که اجازه دخالت بزرگترا رو به زندگیتون از همون اول دادین

اره واقعا اون دهن لق من ازاون بدتر منم رفتم دادخواست تامین خواسته دادم😓😓😓برم پس بگیرم؟

1307
ببین کاربر عروسک67, خیلی حرف خوبی زدا بیشتر باش صحبت کن

اوهوم....ولی خب مجبورم کرد مهریه اجرابزارم وگرنه چن ماه ولم میکرد من هیچ اقدامی نمیکردم قبلا

اره واقعا اون دهن لق من ازاون بدتر منم رفتم دادخواست تامین خواسته دادم😓😓😓برم پس بگیرم؟

من کمکی می تونم بهت بکنم اینه که حتتتتماااا صوت کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنی گوش کنی مو به مو عمل کنی

1267
پاک شد

شماره همسرتون کااااامل هست در پست های که استارتر شما رو ریپلای کرده.... گفتم شاید بهتر باشه به نی نی یار بگید در این مورد ... به استارتر گفتم هیچی نگفت، خودتون پیگیری کنید دو تا کامنت توی همون صفحه هست که شماره همسر شما رو نشون میده....

شماره همسرتون کااااامل هست در پست های که استارتر شما رو ریپلای کرده.... گفتم شاید بهتر باشه به نی نی ...

همینجوری شوهرم شیطونه منم یه لحظه خون به مغزم نرسید شمارشو گذاشتم فکر کنم بایس منم کم کم مهریه رو بزازم اجرا

همینجوری شوهرم شیطونه منم یه لحظه خون به مغزم نرسید شمارشو گذاشتم فکر کنم بایس منم کم کم مهریه رو بز ...

من فکر می کردم براتون مهم باشه... اگر شوخی هست براتون که هیچی دیگه... موفق باشید و

من کمکی می تونم بهت بکنم اینه که حتتتتماااا صوت کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنی گوش کنی مو به مو عم ...

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

1280