2726
عنوان

چجوری شوهرمو اروم کنم؟

285 بازدید | 9 پست

باباش یکمی بحثش شده با مامانش بعد ساعت ۸ گفته من میرم دهات گوشیشم خاموشه تا الان باید میرسید ولی هنوز خبری نیس ازش

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤

اخی چبد

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی نگرانه منم استرس گرفتم

ایشاالله بسلامتی رسیده

کسی تو روستانیس شمارش داشته باشی؟؟

چجور بچه شونو گرفتار کردن

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
ایشاالله بسلامتی رسیده کسی تو روستانیس شمارش داشته باشی؟؟ چجور بچه شونو گرفتار کردن

چرا دایی شوهرم هست رفته دم خونشون  ولی زنگ زد به شوهرم گف در قفله نیومده هنوز 

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤
وای الان زنگ زد رسیده اخیش

خداروشکر

ایت الکرسی بخون وبه دلت بد راه نده بابای من میه بار اینجوری کرد گوشیشو جواب نمیداد وما کلا شهرو بیدار کردیم دنبالش اخرشم اومد گفت غلط کردین به برادرم زنگ زدین واینا ولی ما تا صبح توی حیات را ه رفتیم از استرس 

I am nurse