2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا من ک بلد نیستم ولی هرچی نوشته خداروشکر نوشته طبیعی است

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
عریزم سقط داشتی؟ یا سپتوم دارید یا رحمتون دوشاخه  احتمالا دکترتون برات عکس رنگی تجویز میکنه ت ...

بله سقط داشتم سپتوم با رحم دو شاخ چه فرقی دارن ؟واسخ بارداری بعدی ب مشکل میخورم؟تروخدا اگه میدونید جواب بدین

اگر سپتوم باشه که یه عمل ساده داره برات برمیدارنش رحمت نرمال میشه اگر دوشاخ باشه و فضای شاخ ها مناسب باشه کاریش نمیکنن فقط تو بارداری باید استراحت نسبی داشته باشی در کل نگران نباش مشکل حل نشدنی ای نیست

بله سقط داشتم سپتوم با رحم دو شاخ چه فرقی دارن ؟واسخ بارداری بعدی ب مشکل میخورم؟تروخدا اگه میدونید ج ...

سپتوم یه تیغه س که رحمتو به دوقسمت تقسیم کرده تیغه رو برمیدارن رحم نرمال میشه ولی توی دو شاخ کلا رحم دو قسمت داره من خودم رحمم دوشاخه که یه شاخه ش مسدوده ولی باردارم ناراحت نباش

سپتوم یه تیغه س که رحمتو به دوقسمت تقسیم کرده تیغه رو برمیدارن رحم نرمال میشه ولی توی دو شاخ کلا رحم ...

وقتی سقط کردم خیلی روحیمو باختم حالا ک اینم فهمیدم داغون شدم اخه همه جا نوشته رحم دو شاخ یا باعث سقط میشه یا زایمان زود رس

😔😔😔

من رحمم دو شاخ بود بچه اولم حاملگی پوچ بود دومی تو چار ماه بی دلیل کیسه ابم پاره شد فهمیدم رحمم دو شاخه یه عمل سر پایی انجام داد دکترم همون روزم ترخیص شدم بعد اون عملم خدا دو تا بچه سالم بهم داد😊😊

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706