2737
2739
عنوان

اخلاق مردا قبل و بعد ازدواج

629 بازدید | 19 پست

الان که دوستیم و سه ساله باهمم واقعا اخلاقشووو دوش دارم خیلی منطقیو با سوادو ادم اروم و صبوریه 

اصلا هم رفص باز نیست ، قصد ازدواج داریم 

ممکنه بعد ازداج دیگه اینجوری نباشه و تغییر کنه؟ اخه همش راجب ازدواج بد میگن که ادما ۱۸۰ درجه تغییر میکنن همون شب عروسی 

نمیدونم میترسم از ازدواج 

وای از این ورم فکر میکنم همچین ادمی چه حوری میکنه یه شبه عوض شه

لطفا از اخلاقای شوهر ، قبل و‌بعد ازدواجتون بگین 

همسر من تغییرنکرد اصلا...اما خیلیا هستن تغییر میکنن...تو جنبه مثبتش رو ببین

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

50 درصد احتمالش هست

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2731

خیلیا تغییر میکنن

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

خداروشکر راضیم چه دوران دوستی چه عقد چه بعد عروسی اصلا تغییر نکرده همونجوری صبور و مهربونه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738

تغییر که نکرد بهتر هم شد

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

من خودم مجردم ولی فکر میکنم بستگی به شانس آدم داره که کی سر راهش قرار بگیره. از اینایی باشه که شخصیت سالمی دارن یا از اینا که فیلم بازی میکنن

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

چه جالب دغدغه من رو گفتی..

نطر من اینه اگر شما همونطور خوب و با اخلاق های

تو دوستی باشی اونم تغییر نمیکنه

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺

خیلی اصرار به ازدواج داره ولی من خیلی میترسم که دیگه اینجوری نباشه 

اخلاقاش خیلی خوبه ولی من همین الانم تو دوستی فوق العاده ادم بد قلق و عصبی ای هستم و اون بازم باهام راه میاد

بعضی وقت فکر میکنم نکنه یدف تلافی همه اخلاقای خودمو سرم دربیاره بعد از ازدواج 

فقط بعضی وقتا دیگه خیلی رو‌مخشم دست بزن داره مثلا دستمو‌میگیره محکم فشار میده جوری که نمیشه تحمل کرد یا یه بارم سیلی زد وقتی بهش بی محلی میکنم و میرم تو مخش اینجوری میشه

من خودم مجردم ولی فکر میکنم بستگی به شانس آدم داره که کی سر راهش قرار بگیره. از اینایی باشه که شخصیت ...

اتفاقا من اصلا نمیتونم فیلم بازی کنمو خیلی رود پاچه طرفو‌میگیرم ولی اون خیلی صبوره و خیلی زبون بازه 

حالا نمیدونم واقعا ذاتن انقد خوش زبونه یا فیلمه 

2706