2733
2734
عنوان

نحوه ی استفاده از تخم هویج

57296 بازدید | 41 پست

سلام عشقا کسی میدونه نحوه ی استفاده از تخم هویج واسه پسر زایی چطوره؟

اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه ی زندگی نباشدصدای آب هرگز زیبا نخواهد شد

تو قوری دم کن بخور

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۳روز ناشتا یک قاشق غذاخوری دم کردم وخوردم

روز اول ازشدت بدبوییش وزهرماربودنش حالت تهوع بهم دست داد وهمش بینیم رو میگرفتم

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
۳روز ناشتا یک قاشق غذاخوری دم کردم وخوردم روز اول ازشدت بدبوییش وزهرماربودنش حالت تهوع بهم دست داد ...

کلا سه روز خوردی؟

2738

صدگرم تخم هویج فرنگی میخری سه قسمت تقسیم میکنی وهرروزیه قسمتشو تو اب داغ دم میکنی یه ربع بانبات فراوان میخوری پنج روز اول پری هم نیم کیلو خرما بخور شبا عرق کاسنی شوهرتم صبح وشب عرق کاسنی لبنیات نخور

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
چه موقع چقدر؟

تمام روزای پریودی کم اندازه یه قاشق غذا خوری پر تو یه قوری کوچیک بریز البته بشور قبلش چون مال من حشره داشت توش حشره ها میفتن رو آب بعد هم بزار درکتری دم بکشه تا شب دو تا لیوان ی استکان بخور با نبات شیرینش کن

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
صدگرم تخم هویج فرنگی میخری سه قسمت تقسیم میکنی وهرروزیه قسمتشو تو اب داغ دم میکنی یه ربع بانبات فراو ...

امتحان کردی عزیزم نتیجه داد؟

امتحان کردی عزیزم نتیجه داد؟

خواهرمن امتحان کرد والان یه گل پسر داره اون رژیم سه ماهه رعایت کرد

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

تخم هویجو تو کل سه ماه یعنی ۹۰روز پشت سر هم خورد؟

کمی برامون توضیح میدی؟

باید تو ایام پریودی مصرف کرد؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2706