2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توقع داری خاله شوهرت بهت زنگ بزنه😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

وای دقیقا مثل خاله شوهر من. از دستش عاصی شده بودم از شانس بد تو ی ساختمونیم آخرش صبرم تموم شد بهش توپیدم الان مدتیه باهم حرف نمیزنیم رااااحت شدم😁🤣

من و باز آن دعاها که یکی اثرندارد🌱
الان پنج سال وخورده ای ازدواج کردم،نه مادرشوهرم نه همین خاله عوضیش بهم یه زنگ نزدن توشهرغریب تک وتنخ ...

به درک به یه ورت. بهتر

حوصله داری هرسری زنگ بزنن یه خاله زنک بازی در بیارن چرت و پرت بگن ول کن

2738
وقتی ام میریم خونشون اصلا بهم محل نمیده شروع میمنه باشوهرم حرف زدن،یعنی نمیدونید چقدر رواعصابه

چندسالشه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
هروقتم میریم شهرشون به زور مادرشوهرمو مجبور میکنه که بریم اونجا شوهره منم یه خر ی که نمیفهمه

مگه باقی خرا میفهمن 😜😜😜

اگر به واسطه خونم حقی بر گردن دیگران داشته باشم، به خدای کعبه قسم، از مردان بی‌غیرت و زنان بی‌حیانمیگذرم...!"شهید امیرحاج امینی"
2706