2737
2734

بچه ها حس میکنم من یه ادم عجیبم چون اگه از کسی یا چیزی ناراحت باشم میرم با خرید رژ و خط چشم و وسیله های ارایشی خودمو تخلیه میکنم وقتی خوش حالمم میرم لوازم آرایشی میخرم کلا یا مانتو میخرم یا لوازم آرایشی وای وای اگ کمدمو ببینید اگ میز ارایشمو ببینید اینهمه تلمبار کردم من چمه دقیقا ؟ کسی هست مثل من باشه اگ ناراحت باشم میرم خرید میکنم خوش حال هم باشم میرم خرید میکنم بعد بچه ها جالبش می دونید کجاس اینکه از هر چیزی صد نوعش میگیرم درسته ارزون میگیرم ولی خوب اخلاق بدیه اینجوری کسی هست مثل من باشه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیزیت نیست عزیزم پولشو داری با خرید حالتو خوب میکنی

اونی که پولشو نداره بایه راه دیگه اروم میشه مثلا ظرف شستن😶

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
مثلا در ماه ۶ تا مانتو و ۱۰ تا رژ لب میخرم 

من لباس زیاد نمیخرم خواهرم خیاطی بلده هرماه یکی دوتا میدوزیم ست هم. اما بقیه چیزاااااااااا . بابام دیگه میخاد پول بده میگه ببینم فلان چیزو خریدی دیگه نمیدم   

prove yourself to yourself not others
چیزیت نیست عزیزم پولشو داری با خرید حالتو خوب میکنی اونی که پولشو نداره بایه راه دیگه اروم میشه مثل ...

باور میکنی ماه قبل ۱۰ تا رژ خریدم با ۶ تا مانتو؟ میگم نکنه مشکل روانی دارم خودم نمیدونم وای

از لوازم ارایش کلا یک کرم ضدافتاب، یک رژ مدادی، یک ریمل و یک مداد چشم دارم

چند تا لاک هم داشتم که دخترهام ازم گرفتند بردند اتاق خودشون 😐

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
2706